W niedzielę, 21 czerwca 2026 roku, Tarnogród zamienił się w tętniące życiem serce regionalnej kultury. Lokalne ulice oraz plac przy Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury (TOK) szczelnie wypełniły potężne, energetyczne dźwięki trąbek, saksofonów, klarnetów, tub i bębnów. Wszystko za sprawą V Kresowego Festiwalu Orkiestr Dętych, który po raz kolejny udowodnił, że muzyka orkiestrowa to potężna tradycja, wielka pasja i jedna wielka, międzypokoleniowa rodzina.
Starosta w Warszawie. Pomoc po pożarze Puszczy
Basen w bilgoraju miał być czynny od czerwca, a bedzie czynny nie wiadomo kiedy, bo władze powiatu miast pilnować inwestycji to jeżdzą po gminach i promują swoje dyletanctwo, ludzie niech latam zamiast pływac w basenie siedzą w blokch, a wynagrodzenie dla pracowników płacimy jako podatnicy, za nic nie robienie, zamiast zysków same straty jak wszędzie na terenie powiatu.
basen
12:56, 2026-06-23
Starosta w Warszawie. Pomoc po pożarze Puszczy
Wszysko co robi ten Pan to polityka i promocja, nic wiecej.
wszystko
11:26, 2026-06-23
Nietrzeźwy kierowca Skody dachował w Biłgoraju
i po co !? po co ratowaliście takiego moczymordę ???
się pytam
09:23, 2026-06-23
Kultura i historia w Muzeum Osuchy '44
a przecież w inwestycjach jest co robić
hmmm
08:42, 2026-06-23