W niedzielę, 21 czerwca 2026 roku, Tarnogród zamienił się w tętniące życiem serce regionalnej kultury. Lokalne ulice oraz plac przy Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury (TOK) szczelnie wypełniły potężne, energetyczne dźwięki trąbek, saksofonów, klarnetów, tub i bębnów. Wszystko za sprawą V Kresowego Festiwalu Orkiestr Dętych, który po raz kolejny udowodnił, że muzyka orkiestrowa to potężna tradycja, wielka pasja i jedna wielka, międzypokoleniowa rodzina.
Biłgoraj. Rozstrzygnięto konkurs Działaj Lokalnie
Żałosne rozdawnictwo "pod publiczkę" bez żadnych wartości artystycznych. Miasto powinno wycofać się z tej "Fundacji" i fundusze przeznaczyć na miejskie konkursy bez tego pośrednika. Powiat - ile dał wkładu do fundacji, kiedy nagradza sie stowarzyszenia z terenu powiatu? Czas żeby NIK zajął się tym babińcem!
Colt
18:24, 2026-06-22
Nietrzeźwy kierowca Skody dachował w Biłgoraju
Do kamieniołomu do roboty. Tu na pijanych idiotów nic lepiej nie podziała
Krzysztof
18:22, 2026-06-22
Paktofonika Orkiestra na finał Dni Biłgoraja
W końcu dobra zmiana, koncerty, imprezy i zabawy dla młodych! Tak trzymać
Maxi
18:21, 2026-06-22
Festiwal „Biłgorajska Nuta” w Dylach (FOTO, VIDEO)
Redakcja nie zamieściła zdjęć ?!
widz
17:42, 2026-06-22