Wiktorię Zaśko rodzina, bliscy i znajomi pożegnają 28 marca 2025 roku. Msza święta celebrowana będzie o godzinie 14:00 w Kościele św. Andrzeja Boboli w Kosobudach. Na godzinę 13:30 zaplanowano różaniec za zmarłą.
Kierująca Oplem, jadąc drogą powiatową w miejscowości Obrocz gmina Zwierzyniec, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu uderzając w jadącą z naprzeciwka Toyotę.
Ostatnio nadleśnictwo podzieliło się z nami niezwykłym filmem, na którym można zobaczyć rysie, te majestatyczne drapieżniki, które od czasu do czasu dają się nam chwilę poobserwować.
W niedzielę, 2 marca br., w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie odbyły się uroczystości z okazji 82. rocznicy egzekucji rodziny Bartoszewskich, w skład której wchodzili Wacław, Janina i Wienisława.
W dniu 23 lutego 2025 roku w Górecku Kościelnym odbył się wyjątkowy charytatywny kiermasz ciast, który zgromadził lokalne społeczności z Górecka Starego, Majdanu Kasztelańskiego, Brzezin, Tarnowoli oraz Aleksandrowa.
W Józefowie trwa charytatywny koncert dla Karolka Ziomka. W programie występy gwiazd disco - polo, licytacje, kiermasz, atrakcje dla najmłodszych i przysmaki od pań z KGW.
16 lutego 2025 roku Józefów stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia charytatywnego. Na józefowskim rynku odbędzie się koncert disco polo, połączony ze zbiórką funduszy na kosztowne leczenie Karola Ziomka, małego chłopca cierpiącego na rzadką wadę serca.
Już 26 stycznia 2025 roku w Remizie OSP w Górecku Starym odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – koncert charytatywny na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W sobotę 18 stycznia 2025 roku, w malowniczym kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie, odbył się niezwykły koncert kolęd, którego gwiazdą była utalentowana piosenkarka Gosia Andrzejewicz.