Zamknij

Dodaj komentarz

Policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą z dożywotnim zakazem

Portal informacyjny bilgoraj.com.pl Portal informacyjny bilgoraj.com.pl 10:44, 05.03.2026 Aktualizacja: 10:45, 05.03.2026
2 Policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą z dożywotnim zakazem Policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą z dożywotnim zakazem

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!
  • Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 31-latkowi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. 

  • Jak informuje Policja, mężczyzna podczas ucieczki na drodze leśnej uszkodził swój samochód i próbował uciekać pieszo.

5 marca 2026 oku, około godziny 15:00 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy w miejscowości Panasówka postanowili zatrzymać do kontroli drogowej kierującego Mercedesem, który nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

- Kierowca auta przyśpieszył i rozpoczął ucieczkę przed policjantami. Funkcjonariusze z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi jechali za mężczyzną, który kontynuował ucieczkę. W pewnym momencie kierowca skręcił w drogę leśną gdzie na piaszczystej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w skarpę. Następnie próbował uciekać pieszo jednak po krótkim pościgu został zatrzymany przez policjantów

- informuje starszy aspirant Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju.

[ALERT]1772703765979[/ALERT]

Jak ustalili mundurowi Mercedesem kierował 31-letni mieszkaniec Biłgoraja. Mężczyzna był nietrzeźwy co potwierdziło przeprowadzone przez nich badanie. Miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach wyszło na jaw, że posiada on dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi wydany przez Sąd Rejonowy w Zamościu.

31-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

taka prawdataka prawda

2 0

jakie 5lat ? zutylizować śmiecia od razu bo i tak pożytku z niego nie będzie ! a my podatnicy nie będziemy go utrzymywać !!

15:30, 05.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MatkoboskocotosiestaMatkoboskocotosiesta

0 0

Ale się rozkręcili ostatnio. Jak widać d#bil zawsze będzie d#bilem i żadne zaostrzanie przepisów nic tu nie da dopóki nie będzie kary bezwzględnego więzienia dla pijanych kierowców.

16:56, 05.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%