Nowoczesny sprzęt na biurkach uczniów
Gmina Frampol sfinalizowała umowę nieodpłatnego przekazania urządzeń multimedialnych w ramach szeroko zakrojonej inwestycji „Wyrównywanie poziomu wyposażenia szkół w przenośne urządzenia multimedialne”.
::news{"type":"see-also","item":"58596"}
Pod koniec 2025 roku do trzech gminnych szkół podstawowych trafiły łącznie 52 nowoczesne urządzenia:
Zasoby te zostały rozdysponowane pomiędzy następujące placówki:
Kompletne zestawy do nauczania zdalnego
Dostawa komputerów to dopiero początek. W ramach tej samej umowy, już wkrótce do szkół trafi 19 profesjonalnych zestawów do nauczania zdalnego.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Każdy zestaw to w pełni wyposażone stanowisko pracy, w skład którego wchodzą:
Cel: Nowoczesna i odporna szkoła
Głównym założeniem inwestycji jest zapewnienie placówkom oświatowym zasobów, które pozwolą na sprawne prowadzenie lekcji w trybie zdalnym lub hybrydowym. Dzięki temu szkoły w gminie Frampol będą przygotowane na każdą ewentualność, a uczniowie zyskają dostęp do najnowszych narzędzi cyfrowych, które są dziś standardem w nowoczesnym kształceniu ogólnym.
Realizacja tego zadania w gminie Frampol jest częścią ogromnego, ogólnopolskiego projektu o łącznej wartości 1,41 mld zł. Tak duża skala dofinansowania ze środków KPO pozwala wierzyć, że cyfrowa przepaść między regionami zostanie trwale zniwelowana, a uczniowie z mniejszych ośrodków będą mieli identyczne warunki rozwoju jak ich rówieśnicy w największych miastach Polski.
Foto: StockSnap z Pixabay
polityk14:57, 08.01.2026
I wzieli od tego niedobrego, znienawidzonego rządu koalicyjnego, przecierz to jedyni prawi i sprawiedliwi, powinni się brzydzić tego sprzętu.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Powiat biłgorajski. Ponad 3 mln zł dla PUP
Pytanie tylko skąd pochodzą składniki na te tanie produkty.
1
22:30, 2026-05-13
Absolutorium i wotum zaufania dla wójta Obszy
Ptak wróbel ,tak mnie w głowie zakręcił,że w szelągi wpadłam.Kupiłam walutu z ukrainu za przenicu.
Zielony ład
21:49, 2026-05-13
Co dalej z wozem bojowym dla OSP Korytków Duży?
Człowiek z niskin ilorazem inteligencji, osoba której utrzmanie się na powierzchni zalezy od tego komu palec włoży w dziórkę.
Fiut z Korytkowa
21:27, 2026-05-13
Nowe oświetlenie w Dereźni Solskiej i Zagrody
Obecny wójt do pięt Różyńskiemu nie dorasta. Czy to prawda że już kilkanaście osób skrzywdził zwalniając z pracy lub przenosząc?
Pomyłka wyborców
21:10, 2026-05-13