::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Głównymi bohaterami uroczystej akademii były dzieci z grupy „Liski”, które z wielkim zaangażowaniem i powagą zaprezentowały program artystyczny, wprowadzając całą społeczność przedszkolną w podniosły nastrój zbliżającego się 11 listopada.
::news{"type":"see-also","item":"57980"}
W trakcie uroczystości dzieci z „Lisków” z dumą odśpiewały hymn narodowy, włączając się tym samym w ogólnopolskie obchody święta. Zaprezentowały także szereg piosenek o tematyce patriotycznej, opowiadających o Polsce, jej symbolach i historii.
::news{"type":"see-also","item":"57968"}
Wszystkie dekoracje i przygotowania zostały zrealizowane z wielkim sercem przez panią Annę Wszoły, która zadbała o to, by sala przedszkola wyglądała wyjątkowo i symbolicznie. Biało-czerwone barwy dominowały w wystroju, podkreślając znaczenie święta.
Dzięki takim inicjatywom, Samorządowe Przedszkole nr 2 w Biłgoraju skutecznie przekazuje młodemu pokoleniu najważniejsze wartości, ucząc szacunku do symboli narodowych i historii Ojczyzny.
::news{"type":"see-also","item":"57959"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Najmodniejsze kolory sukienek na święta
My się z córką dobieramy do siebie kolorystycznie :) Ja kupiłam sobie z loola różową sukienkę na wesele i córce też :)
Marta
11:40, 2026-06-28
Zmiany personalne księży w naszych parafiach
Szkoda że ludzie dalej nie mogą się pozbyć administratora z Korytkowa. Po tych jego wybrykach powinien od razu wylecieć najlepiej na Ukrainę
Parafianie
19:01, 2026-06-27
Zmiany personalne księży w naszych parafiach
Taaa? To niech spróbują przenieść Flisa...
Chrześcijanin
17:40, 2026-06-27
Zmiany personalne księży w naszych parafiach
Zmiany potrzebne , to normalna rotacja kadrowa.
katolik
16:16, 2026-06-27