Luty w naszym lokalnym kinie zapowiada się wyjątkowo ekscytująco, z dwoma znakomitymi propozycjami filmowymi, które z pewnością przyciągną tłumy widzów. Przygotujcie się na porcję historii, akcji, a także rodzinnej rozrywki pełnej humoru i przygód.
"KOS" - Powrót do Historii. Jest to film, który nie pozwoli Wam oderwać wzroku od ekranu. "KOS", polska produkcja o długości 120 minut, przeznaczona dla widzów od 15 roku życia, zabierze Was w mroczne czasy historii naszego kraju, łącząc elementy akcji z głęboką fabułą. Premiera tej nowości filmowej odbędzie się 16 lutego (piątek) o godzinie 19:00, a kolejne seanse zaplanowano także na sobotę, niedzielę oraz kolejne dni tygodnia aż do czwartku.
"Wyfrunięci" - Animacyjna Przygoda dla Całej Rodziny - Dla młodszych i starszych widzów, którzy szukają odrobiny lekkości i humoru, "Wyfrunięci" to idealny wybór. Ten animowany hit, będący koprodukcją Francji i USA, trwa 92 minuty i jest dostępny bez ograniczeń wiekowych. Film pełen jest zabawnych postaci, emocjonujących przygód i rodzinnych wartości. Pierwszy seans już 18 lutego (niedziela) o godzinie 17:00, z kolejnymi pokazami zaplanowanymi na poniedziałek, wtorek, środę i czwartek.
Przyjdź i Doświadcz Magii Kina - Obie produkcje to gwarancja niezapomnianych wrażeń i emocji. "KOS" zadowoli miłośników mocnych, historycznych opowieści, natomiast "Wyfrunięci" zapewnią świetną zabawę i relaks dla całych rodzin. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć te wyjątkowe filmy na dużym ekranie.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ekologia w praktyce. Wielkie sprzątanie Tanwi z PZW
Jak to żyć żeby mieć tyle czasu co pan mulawa?w internetowych wiecznie on to kiedy on ma cza coś robić? Jak w pozostałym czasie wiecznie siedzi u starosty w sekretariacie...
Rybak
06:22, 2026-03-30
Historia, która łączy. BTR snuje plany
Harasiuki dawniej należaly do powiatu biłgorajsiego. Niestety reforma administracyjna wiele lat temu pozbawiła nasz powiat wsi Harasiuki i innych miejscowości. Szkoda, gdyż to Biłgorajanie utworzyli w Harasiukach zakład materiałów budowlanych , dzięki temu były miejsca pracy i bardzo potrzebne na rynku materiały dla budownictwa. Także w Harasiukach utworzono atrakcyjny jak na tamte czasy ośrodek wypoczynkowy nad rzeką ŁADĄ. refNie wszyscy są znani z BTL, skoro biłgorajskie to pewnie są tutejsi.
pamiętamy
14:47, 2026-03-29
Historia, która łączy. BTR snuje plany
Jest tatka prawda - mierz zamiar w/g sił! Konferencja w Harasiukach, dla kogo - co to Towarzystwo z Niska? W Biłgoraju już nie można?
Colt
12:31, 2026-03-29
Wielkanocna refleksja w DPS w Teodorówce (FOTO)
Pan Paska to jest gość z jajami , mówi to co myśli i nikomu się ni kłania, tak jak CI wszyscy poddanki Starosty.
lizusy
20:45, 2026-03-28