Dzień Kobiet świętowano także w Tarnogrodzie. W sobotę 11 marca 2023 roku, na scenie wystąpił młody artysta Mateusz Guzorczuk.
Wokalista od lat tworzy własną muzykę. Towarzyszył mu gitarzysta Paweł Kozłowski z Lublina. Na koncert przybyła liczna publiczność, szczególnie tłumnie pojawiły się kobiety. Po koncercie burmistrz Paweł Dec, zastępca Tomasz Legie oraz przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Dołomisiewicz złożyli wszystkim przybyłym paniom życzenia, wręczyli kwiaty i zaprosili na poczęstunek.
Mateusz Guzorczuk - młody artysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów. Od lat tworzy własną muzykę. Swoją przygodę z muzyką na poważnie rozpoczął przed dwunastoma laty.
Tworzył i współtworzył wiele projektów na terenie Lubelszczyzny, od lekkiego rocka, po nawet krótki epizod heavy metalowy. Każdy z nich wzbogacał jego warsztat, a także rozwijał.
Z końcem 2018 roku Mateusz ruszył z pracą nad swoją debiutancką płytą i od tego czasu rozpoczął solową karierę. Jednym z najważniejszych utworów artysty jest „Trasa" do którego powstał teledysk. Na swoich koncertach porywa słuchaczy w sentymentalną podróż do źródeł klasycznego rocka, łącząc przy tym różne style. Aktualnie występuje w trio, lub duecie akustycznym.
0 0
Kampania się zbliża. Przez 4 lata nic nie robione a teraz sobie o ludziach przypomnieli?