::addons{"type":"facebook-encouragement"}
To świetna wiadomość dla kierowców i pieszych z Biłgoraja. Wczoraj, 9 kwietnia 2026 roku, w Tarnogrodzie oficjalnie przypieczętowano los dwóch ważnych arterii miasta. Przedstawiciele Zarządu Powiatu Biłgorajskiego podpisali z Wojewodą Lubelskim umowę, która uruchamia proces wielkiej przebudowy ulicy Sitarskiej oraz Alei 400-lecia.
::news{"type":"see-also","item":"63012"}
Podczas uroczystości w Tarnogrodzie Powiat Biłgorajski reprezentowali: wicestarosta Beata Małgorzata Strzałka, etatowy członek Zarządu Powiatu Bartłomiej Świtała oraz skarbnik powiatu Grzegorz Płecha. Podpisana umowa to zielone światło dla inwestycji, która połączy nowoczesne rozwiązania techniczne z poprawą bezpieczeństwa w tej części miasta.
Inwestycja nie jest jedynie kosmetyczną poprawą nawierzchni. To kompleksowe zadanie obejmujące dwa kluczowe fragmenty miejskiej sieci drogowej:
::news{"type":"see-also","item":"63006"}
Co dokładnie się zmieni? Lista zaplanowanych prac jest imponująca i obejmuje nie tylko to, co widać na pierwszy rzut oka:
::news{"type":"see-also","item":"62964"}
Całkowity koszt zaplanowanych robót opiewa na kwotę ponad 3,7 mln zł. Sukcesem powiatu jest pozyskanie wysokiego wsparcia zewnętrznego – dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg pokryje aż 60% kosztów inwestycji.

Mieszkańcy nie będą musieli długo czekać na efekty prac. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowymi ulicami przejedziemy już w październiku 2026 roku.
widzę12:17, 10.04.2026
,,ETATOWY,,🤣🤣🤣
Dicky13:52, 10.04.2026
..członek w dodatku. Więcej ich tam nie mogło jechać??
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Sukces Klaudii Horodko w Szczebrzeszynie
Gratulacje dla Kaludii i dla jej nauczycielki śpiewu.
Gratulacje
18:44, 2026-06-15
Inwestycja w ropę naftową okazała się oszustwem
Kolejna ofiara oszustwa. Także wiele osób jest oszukiwanych np. przy zakupie truskawek. Na wierzchu pojemnika piękne, świeże a pod spodem podgniłe. Warto te podgniłe odnieść do osób, które je sprzedają . Obrzucić oszustki zgniłkami. Truskawki wciąż są dość drogie , towar musi być dobrej jakości a nie zbijanie kasy na podgniłkach. Prośba do Sanepidu, żeby kontrolować ten handel.
niestety
18:42, 2026-06-15
Noc w Bibliotece 2026 w Tarnogrodzie
Piękna akcja w tarnogrodzkiej bIbliotece.
Brawo
13:03, 2026-06-15
Rusza inicjatywa. Wśród inicjatorów znane twarze
Zwyrodnialec wojenny Putin bombarduje piękną ŁAwrę Peczerską w Kijowie. Putin zasługuje na spalenie żywcem.
obserwator
13:01, 2026-06-15