[ALERT]1754238636826[/ALERT]
Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę około godz. 1:40 w miejscowości Biszcza, powiat biłgorajski. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 19-letni kierowca Audi rozpoczął manewr wyprzedzania jadącego przed nim Citroena. Niestety nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, po czym stracił panowanie nad pojazdem i uderzył najpierw w stojącą na poboczu przyczepkę samochodową, od której odbił się i uderzył w jadącego przed nim Citroena.
[REAKCJA_LAPKI]UNKNOWN[/REAKCJA_LAPKI]
Rozpędzony ponownie zjechał na pobocze i potrącił idącego z rowerem pieszego. Na koniec wjechał i uszkodził ogrodzenie jednej z pobliskich posesji.
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy Audi. Młody kierowca miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. 36-letni pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej. Przebadany na zawartość alkoholu z wynikiem promila alkoholu. Natomiast 37-letni kierowca Citroena był trzeźwy.
Na miejscu wypadku pracowały służby ratunkowe oraz policjanci, którzy zabezpieczyli teren zdarzenia i przeprowadzili czynności procesowe.
Apelujemy o rozwagę i ostrożność na drodze.
aspirant Joanna Pilarska
Rada Powiatu w Biłgoraju odrzuciła skargę na Starostę:
To dopiero preludium, nastepny ruch to miotła na starostę, zobaczymy czy będzie mu tak wesoło???
obserwator
10:35, 2025-11-18
Budziarze gościły miłośników koni: Pełen emocji...
Cenzura działa, gdzie im pasują komentarze to są gdzie nie to blokada, PRL BIS.
obserwator
08:15, 2025-11-18
"Wieczór darczyńcy" Fundacji FLZB (FOTO, VIDEO)
Pewnie dlatego, ponieważ wg. przepisów fundacje podlegają nadzorowi starostwa a wyżej ministerstwa.
prawo
22:09, 2025-11-17
Światowy Dzień Wcześniaka - w Polsce 8 proc. noworodków
Poziom tego portalu nie odpowiada standardom dziennikarstwa. Blokowanie możliwości komentowania postów dotyczących władz powiatu to jak cenzura za komuny. Nasuwa się jedno pytanie to na co wam ta gazeta?? Tuba propagandową??czy jednak ułuda wolności słowa?
Ginekolog
21:47, 2025-11-17