Biłgoraj, wiadomości, informacje, wydarzenia

Zamknij
23:29, 27.06.2026
Wicie barwnych wianków z polnych kwiatów i ziół, biesiadowanie przy dźwiękach tradycyjnych pieśni oraz kultywowanie dawnych, pięknych obyczajów – tak mieszkańcy Dereźni-Zagrody i okolic spędzili wyjątkowy letni wieczór. Koło Gospodyń Wiejskich „Dereźnianki” po raz czwarty zorganizowało klimatyczne spotkanie, które w idealny sposób połączyło pokolenia i zintegrowało lokalną społeczność nad brzegami Czarnej Łady.