W sobotę, 20 czerwca 2026 roku, mury naszej szkoły stały się świadkiem niezwykłego, głęboko poruszającego wydarzenia. Po pół wieku od ukończenia nauki i zdania egzaminów do szkolnych ław powróciły Absolwentki dawnego Liceum Pielęgniarskiego. Był to dzień zdominowany przez ogromne wzruszenie, serdeczne uściski i powroty do najpiękniejszych lat młodości.