II miejsce w Polsce zajął uczeń klasy 3a BS Bartosz Dyjach, natomiast 3. miejsce zajął Przemysław Rataj również z klasy kl. 3a BS.
To ogromny sukces, będący efektem talentu, ciężkiej pracy i zaangażowania naszych uczniów. Do konkursu uczniów przygotowywali: Anna Braszko oraz Marek Bzdyra - serdecznie gratulujemy i dziękujemy za profesjonalne wsparcie!
Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy dalszych sukcesów!
/Z.P./
bilgoraj 09:10, 11.02.2026
wszystkie mury pno sie do gory
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ekologia w praktyce. Wielkie sprzątanie Tanwi z PZW
Niech Pan Mulawa i jego spółka poczyta opinie swojego kolegi partyjnego Pana Borowca, moim zdaniem trafił w punkt. Władza lans i kasa to motto tych ludzi.
czytelnik
19:31, 2026-04-03
Policja startuje z wielką akcją. Co sprawdzą?
Im Was więcej przy drogach, tym bezpieczniej.
Brawo Policja
12:16, 2026-04-03
Policja startuje z wielką akcją. Co sprawdzą?
Z tego wynika, że należy popełniać wykroczenia, bo inaczej nie będzie wpływów do budżetu... 🙄
Znafca
07:18, 2026-04-03
Nowoczesna baza sportowa przy RCEZ w Biłgoraju - wielki
Świetlica. Starosta będzie się tam dobrze czuł.
Light
06:41, 2026-04-03