Rytm, ruch i integracja. Jak podopieczni KTT „Impuls” szlifowali formę (Foto: Stowarzyszenie Przyjaciół Klubu Tańca Towarzyskiego \"Impuls\"/FB)
Kiedy pasja spotyka się z intensywną pracą i wsparciem lokalnej społeczności, efekt może być tylko jeden – niesamowita dawka energii i nowe umiejętności. W dniach 20 - 22 marca 2026 roku członkowie Klubu Tańca Towarzyskiego „Impuls” wzięli udział w wyjazdowych warsztatach, które na długo pozostaną w ich pamięci.
Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Przyjaciół KTT „Impuls”. Przez trzy dni najmłodsi tancerze z powiatu biłgorajskiego mieli okazję nie tylko doskonalić swoje techniczne umiejętności, ale także odkrywać nowe możliwości ruchu i budować trwałe więzi w grupie.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Program warsztatów był niezwykle intensywny. Podopieczni klubu przez dwa dni trenowali pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Profesjonalne podejście kadry pozwoliło dzieciom wejść na wyższy poziom tanecznego wtajemniczenia, a fantastyczna atmosfera sprawiła, że nawet najtrudniejsze kroki wydawały się łatwiejsze.
Realizacja tak ambitnego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa bez zaangażowania partnerów. Pierwszy dzień warsztatów odbył się dzięki wsparciu Powiatu Biłgorajskiego oraz firmy Model Opakowania, która od lat aktywnie wspiera lokalne inicjatywy. Drugi dzień warsztatów sponsorowało Miasto Biłgoraj i Firma Model Opakowania.
::news{"type":"see-also","item":"62264"}
Organizatorzy nie kryją wdzięczności. - Dziękujemy za otwartość na działania, które rozwijają dziecięce pasje i dają im przestrzeń do twórczej aktywności. Ogromne podziękowania kierujemy również do opiekunów i wolontariuszy współpracujących z MDK Biłgoraj. Wasza obecność, troska i zaangażowanie sprawiły, że warsztaty przebiegły w doskonałej atmosferze - podkreślają przedstawiciele Stowarzyszenia.
Wyjazdowe warsztaty to dla młodych tancerzy coś więcej niż tylko nauka choreografii. To czas usamodzielniania się, integracji rówieśniczej i wspólnej zabawy, która buduje pewność siebie na parkiecie i poza nim. Zmęczeni, ale uśmiechnięci tancerze wrócili do Biłgoraja z nową energią do dalszych treningów.
Wszystko wskazuje na to, że „Impuls” do działania, który dzieci otrzymały podczas tego weekendu, zaowocuje niejednym sukcesem na nadchodzących turniejach tanecznych!
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowa siedziba biłgorajskiego ARiMR otwarta (FOTO)
Likwidują rolnictwo,budują urzędy.
janku
16:16, 2026-06-16
Nowa siedziba biłgorajskiego ARiMR otwarta (FOTO)
Panie pośle to ludzie robią atmosferę i załatwiają sprawy a nie wnętrza. Innym tematem jest dobór ludzi do pracy w tej agencji , większość społeczeństwa wie na jakich zasadach zatrudnia się tu ludzi.
tubylec
16:09, 2026-06-16
Biłgorajscy strażacy odznaczeni w Lublinie
Odznaczenie za wydawanie paliwa i hotdogów na Orlenie... ta pani nie widziała nawet pożaru
OSP
16:00, 2026-06-16
Nowa siedziba biłgorajskiego ARiMR otwarta (FOTO)
Po PSL na jednym obrazku. Wszyscy zdrajcy i szkodniki!
On
15:44, 2026-06-16