14 września 2022 roku w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Księżpolu odbyło się spotkanie w rejonach wizytatorskich dla dyrektorów szkół podstawowych oraz przeszkoli.
Organizatorem spotkania było Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu. Spotkanie zostało poprowadzone przez starszych wizytatorów Annę Startek oraz Marzenę Poździk.
Konferencja dotyczyła zagadnień prawnych i organizacyjnych związanych z rozpoczęciem roku szkolnego 2022/2023.
Głównym tematem była zmiana ustawy Karta nauczyciela oraz aktów wykonawczych do ustawy, które weszły w życie z dniem 1 września 2022 roku. W spotkaniu uczestniczyło około 70 dyrektorów Szkół Podstawowych i Przedszkoli z terenu powiatu biłgorajskiego, powiatu zamojskiego i powiatu hrubieszowskiego.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Co grozi za nieodśnieżony chodnik?
najlepszy był wczoraj Morawiecki w wywiadzie z Lubecka w radiu Zet.On twierdzi,że za chodniki odpowiada Tusk!,,tak to nie jest pomylka.
Logan
10:29, 2026-01-16
Uczniowie ONZ-tu ruszyli z zimową pomocą
A mieszkać to gdzie mają w komórkach , bo za minimalną krajową to może tego się dorobią w kraju gdzie 80 procent wypłaty kradnie państwo , wy starzy głosujecie na złodziei to się nie dziwcie młodym że tak jest
wypłata
09:01, 2026-01-16
Miasto Biłgoraj numerem 1 w Rankingu Gmin Lubelszczyzny
Za swoją pracę mają wypłaty premie nagrody , czy w fabrykach robi się fotki pracownikom i goni do mediów że dostali czy nagrodę ?W urzędach siedzieć to super fuchy , ciepło śnieg nie pada , idziesz do sklepu kiedy chcesz , pełne etaty , nie śmieciówki, znam ludzi co tyrali po 30 lat przy kostce na pół etatu w papierach a naprawdę 10 gdz dziennie a jak zdrowie sie sypnęło to na ulice i nie maja nic
tylko urzędy
08:54, 2026-01-16
Co grozi za nieodśnieżony chodnik?
Zima jak za dawnych lat, i jak danwiej niektórzy odśnieżają chodnik przy swoej posesji a inne nie, o czym się przekonałem dziś na dlugim spacerze.
rozmaicie
01:05, 2026-01-16