We wtorek 2 sierpnia br. funkcjonariusz Państwowej straży Pożarnej w Biłgoraju wraz z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju przeprowadzili kontrolę wędrownego obozu harcerskiego Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej - Okręg Lubelski stacjonujących na terenie gminy Tereszpol.
Celem kontroli była ocena wprowadzonych wytycznych oraz przekazanie zasad wiedzy i dobrych praktyk rekomendowanych do stosowania w zakresie ochrony przeciwpożarowej harcerskich obozów namiotowych stanowiących miejsce zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Poseł Romanowski o nielegalnych migrantach w domu dziec
Uciekinier co przebywa u kolesia Putina śmie się wypowiadać, skandal!
no nie
23:20, 2025-07-01
Poseł Romanowski o nielegalnych migrantach w domu dziec
W Biłgoraju jest dom dziecka? Od kiedy? Jakiś tutejszy oszołom durnoty wymyśla.
Od kiedy?
23:17, 2025-07-01
Nielegalnie przekroczyli granicę. Straż Graniczna...
Za każdego powinni obciążać finansowo wszystkich posłów PO i tej koalicji
Rachunki
22:21, 2025-07-01
Poseł Romanowski o nielegalnych migrantach w domu dziec
Kto wyraził zgodę na umieszczenie tych nie napiszę kogo w domu dziecka ? Uważam, że powinien wziąć ich sobie do swojego domu do swoich dzieci i żony lub męża
inny
22:20, 2025-07-01
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz