::addons{"type":"alert"}
Ocenie poddawane są m.in. rozwój gospodarczy i społeczny, działania na rzecz środowiska oraz jakość zarządzania samorządem.
To wyróżnienie jest potwierdzeniem konsekwentnego i zrównoważonego rozwoju naszego miasta oraz wspólnej pracy samorządu i mieszkańców.
Foto: UM Biłgoraj
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Kozinowa19:18, 15.01.2026
Wiadomo ,że odbiera Glen nie swoje zasługi, poprzednicy na to pracowali wiele lat , łącząc i sklejając co dało duże rezultaty i wiadomo wykorzystując mądrze, skutecznie wszystko.
taaa00:57, 16.01.2026
Poprzednicy pracowali bo po to ich wybrano . Obecnie inni wybrani doskonale działają na rzecz miasta.
Emil15:35, 16.01.2026
Także chciałem wyraźić gratulacje dla władz miejskich. Oby tak dalej.
Lbl20:34, 15.01.2026
Wojtek i Jacek to duet skazany na porażkę.
mieszkaniec00:55, 16.01.2026
Kompromitujesz się hejterze, oni są ok.
Pozostałe komentarze
Gratulacje00:52, 16.01.2026
Gratulacje dla Pana Burmistrza i Pana Wiceburmistrza, dla pana Sekretarza i Pana Skarbnika. Im lepsze działania na rzecz miasta obecnej władzy tym haniebniejsze ataki ich przeciwników.
czy 13:44, 16.01.2026
Sekretarza ?
Gratulacje00:54, 16.01.2026
Dla wszytskich czterech Panów z dużej litery - powodzenia i kolejnych sukcesów.
tylko urzędy08:54, 16.01.2026
Za swoją pracę mają wypłaty premie nagrody , czy w fabrykach robi się fotki pracownikom i goni do mediów że dostali czy nagrodę ?W urzędach siedzieć to super fuchy , ciepło śnieg nie pada , idziesz do sklepu kiedy chcesz , pełne etaty , nie śmieciówki, znam ludzi co tyrali po 30 lat przy kostce na pół etatu w papierach a naprawdę 10 gdz dziennie a jak zdrowie sie sypnęło to na ulice i nie maja nic
do tylko urzędy16:29, 17.01.2026
Znowu ten tu ze swoimi kompleksami, wstyd.
Mieszkaniec15:17, 27.01.2026
Burmistrz odbiera statuetki, a w międzyczasie padają lokalne biznesy. Niedawno w mediach społecznościowych była informacja o zamknięciu z końcem miesiąca jednego z lokali gastronomicznych, a mianowicie Grand Beef. Niestety bardzo możliwe, że będą kolejne a burmistrzowie tak się chwalili otwarciem MC'a a tymczasem po cichu znika z mapy naszego miasta kolejny lokal.
optymista17:25, 10.02.2026
Po prostu było za drogo dla mieszkańców. Koszty najmu, pracy, energii itp. okazały się za wysokie. ,,Cienka oferta,, Może niedługo znajdzie ktoś kto poprowadzi lokal. Będzie lepiej.👍🙂
widzicie !17:31, 08.02.2026
A miało być tak DOBRZE.🤣🤣🤣
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Najmodniejsze kolory sukienek na święta
My się z córką dobieramy do siebie kolorystycznie :) Ja kupiłam sobie z loola różową sukienkę na wesele i córce też :)
Marta
11:40, 2026-06-28
Zmiany personalne księży w naszych parafiach
Szkoda że ludzie dalej nie mogą się pozbyć administratora z Korytkowa. Po tych jego wybrykach powinien od razu wylecieć najlepiej na Ukrainę
Parafianie
19:01, 2026-06-27
Zmiany personalne księży w naszych parafiach
Taaa? To niech spróbują przenieść Flisa...
Chrześcijanin
17:40, 2026-06-27
Zmiany personalne księży w naszych parafiach
Zmiany potrzebne , to normalna rotacja kadrowa.
katolik
16:16, 2026-06-27