W ramach obchodów Tygodnia Mediacji Ośrodek Interwencji Kryzysowej zrealizował cykl spotkań profilaktycznych z uczniami szkół podstawowych oraz średnich z terenu powiatu biłgorajskiego, gdzie omawiane były główne zagadnienia z zakresu komunikacji, konfliktów oraz polubownych metod ich rozwiązywania.
Frampol, Aleksandrów i Goraj z umowami na...
Dla mnie po wyborach to ten wójt tylko propaganda zaciąga.nic się prawie nie dzieje a sesje w większości robione nad projektami zaczęty mi za białego. Cóż szkodziło obiecać prawda wójcie😀ile drog uregulowała bo blado jakoś chyba z tym u ciebie.jakbys nie miał merytorycznych pracowników to byś mógł narobic
Mmu
14:40, 2025-08-19
40 tys. zł na aktywność seniorów. Nowe możliwości na...
jednego członka mniej i byłoby dla seniorów i dla młodych, cztery razy więcej
mniej znaczy więcej
13:06, 2025-08-19
Frampol, Aleksandrów i Goraj z umowami na...
Szarlip specjalnie i celowo aby nie było fotografii wójta gminy Goraj Łukasika,któremu zrobił i nadal robi krecia robota.
Sarlp
13:00, 2025-08-19
Darowizny i oferty sprzedaży dla Osuchy ’44...
Muzeum Ziemi Biłgorajskiej - ta poprawna nazwa, dlaczego zastąpiona koszmarkiem językowym Biłgorajskie Muzeum Ziemi. Brak w tym logiki i zasad poprawnej polszczyzny.
logika?
12:30, 2025-08-19