Fotorelacje

Zamknij
17:04, 17.12.2025

W środę, 17 grudniu 2025 roku, biłgorajski ratusz stał się miejscem szczególnego spotkania. Radni Rady Miasta, Burmistrz oraz pracownicy Urzędu Miasta zgromadzili się na tradycyjnej sesji opłatkowej, by na chwilę odsunąć na bok codzienne obowiązki i wspólnie pochylić się nad tajemnicą Bożego Narodzenia.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Turniej miejscowości gminy Frampol 2026
zobacz fotorelację
100-lecie OSP Korchów Pierwszy gmina Księżpol
zobacz fotorelację
Piknik rodzinny w Woli Dereźniańskiej
zobacz fotorelację
Festyn rodzinny Osiedl- Sitarska-Kępy w Biłgoraju
zobacz fotorelację
Uroczystości patriotyczne w Tarnogrodzie
zobacz fotorelację
Rajd rowerowy puszczańskim szlakiem w Brodziakach
zobacz fotorelację
Nowi lektorzy w rejonie biłgorajskim
zobacz fotorelację
Osuchy. Partyzancka Droga Krzyżowa
zobacz fotorelację
Tradycja wicia wianków w Dereźni. Warsztaty z KGW
zobacz fotorelację
Dzień Naklika 2026. Piknik rodzinny
zobacz fotorelację

komentarze (11)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

cwaniaczekcwaniaczek

0 1

prezes udaje , że OK

13:12, 18.12.2025

zdziwionazdziwiona

8 0

...takie mamy społeczeństwo, a największa obłuda, chamstwo i nienawiść jest u tych, co to do kościoła latajo i w pierwszym rzędzie siadajo........ są tam również politycy, ale ta uwaga👎 dotyczy całego społeczeństwa. Więc może najpierw spójrzmy NA SIEBIE.

14:56, 18.12.2025

Pozostałe komentarze

BetonBeton

7 15

A cóż to...? Radnemu Rosłanowi odbija się po opłatku, że nie przyszedł??? Czy zgaga pali potem? Bo nie widzę Szanownego Pana....

20:17, 17.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

obserwatorobserwator

4 14

Większość radnych opozycji nie uczestniczyło w spotkaniu opłatkowym ( to niedobrze o nich świadczy), pojawili się dopiero na sesji.

22:27, 17.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

......

8 0

Bardzo dobrze o nich świadczy. Szacunek. Dość obłudy.

20:40, 18.12.2025

Bez pozdrowienia Bez pozdrowienia

9 3

Kłamcy, pijaki, lenie. 90% obłudników, tak widzę te zdjęcia. Może 10% normalnych obywateli...

03:20, 18.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ChrześcijankaChrześcijanka

0 0

A kiedy zmienią ks. Proboszcza Parafii WNMP w Biłgoraju ??? Niech ks. Jerzy Kołtun miłość okaże i najlepiej zwolni miejsce dla lepszych ksieży , lepiej wkształconych np. z doktoratem i bardziej kochających Boga . Mamy już dość tego ks. Proboszcza chcemy zmian na lepsze . Swoje już zarobił niech po chrześcijańsku odda już miejsce Proboszcza innym księżom a nie kurczowo siedzi . Okaż miłość i podziel się z innymi tytułem Proboszcza. Sztuczne lansowanie po UM w Biłgoraju wygląda na dość udawane i takie słabe.....

06:17, 20.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz