[REAKCJA_LAPKI]UNKNOWN[/REAKCJA_LAPKI]
Młodzież rozpoczęła prace od przeprowadzenia konsultacji wśród uczniów różnych klas, pytając ich o potrzeby, pomysły i oczekiwania wobec nowej gazetki.
Następnie - wzorem prawdziwej redakcji - podzielili się obowiązkami. W zespole znaleźli się reporterzy odpowiedzialni za wywiady, autorzy tworzący różne działy i sondy,także osoby zajmujące się grafiką, składem i korektą.
Efektem wspólnych działań powstało pismo tworzone przez uczniów i dla uczniów, pełne ich głosu, aktywności i zaangażowania.
Premierze gazetki towarzyszyły plakaty oraz kody QR, dzięki którym społeczność szkolna mogła w łatwy sposób pobrać i przeczytać pierwszy numer.
[ZT]59133[/ZT]
„Szkolne Echo” nie jest tylko gazetką – to przestrzeń do wyrażania siebie, rozwijania pasji i współpracy. To kolejny dowód na to, że młodzi naprawdę mają moc – moc tworzenia, łączenia i zmieniania swojego otoczenia.
Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Dziś tłusty czwartek
tak szczerze to piekarnia Kulanicy bije na łeb i szyję swoimi wyrobami Gałkę pod względem jakości wielkości i ceny !!!
smakosz
09:25, 2026-02-12
Piotr Lisiczka w Dubaju? Co planuje ninja z LBL
Jak to, co planuje? Oczywiście dobrze się zabawić... 👍
Znafca
19:57, 2026-02-11
Jest program uroczystości nadania Biłgorajowi Patronki
Objawienia św. Marii Magdaleny w Puszczy Solskiej to fakt. Jako biłgorajanin cieszę się z tego, że Św. Maria Magdelana jest patronką Biłgoraja. Dziękuję inicjatorom tego wydarzenia. Z pewnością wezmę udział - ja i cała moja rodzina - w majowych uroczystościach. To ważne wydarzenie dla całej naszej społeczności.
Swój
18:38, 2026-02-11
Ogólnopolski sukces młodych murarzy „Budowlanki”
wszystkie mury pno sie do gory
bilgoraj
09:10, 2026-02-11