Szlagiery polskiej muzyki, recytacja wierszy, wspólne rozmowy. Tak podwieczorkiem muzycznym biłgorajscy seniorzy pożegnali lato.
Wydarzenie odbyło się na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury. Przed publicznością zaprezentowały się:
- Klub Seniora „kwiaty Jesieni” z Frampola;
- Klub Seniora :Złota Jesień” z BCK w Biłgoraju;
- Ryszard Martyna z Janowa Lubelskiego;
- Zespół ZNP „Belferki”;
- Zespół UTW Retrospekcje;
- Klub Seniora „Złoty Wiek” z BCK Biłgoraj;
- Klub „Jubilat” z Kraśnika.
Rada Powiatu mówi nie wiatrakom. Chce, by ich budowa by
Tak się to robi normalnie.Zaprasza się ekspertów,zadaje się pytania i na koniec podejmuje uchwałę.U nas liczy się promocja.Najwazniejsi są wymienieni z nazwiska znaffffcy tematu,którzy jak opona wielosezonowa do wszystkiego czyli do dxxx.Oni wyjaśniają, dodają, relacjonują a *%#)!& elektorat cieszy się, jakich mamy obroncow narodu
Logan
09:20, 2025-05-23
Rada Powiatu mówi nie wiatrakom. Chce, by ich budowa by
uchwala napisana sama dla siebie, przecież to starosta wydaje pozwolenia na budowę, przyjmuje zgłoszenia robót, trzeba tych spraw pilnować, robić zgodnie z przepisami środowiskowymi i budowlanymi, jakiś dziwny twór powstał, komu tę uchwałę przekażą - chyba sobie , dziwna propaganda .
sami dla siebie
08:49, 2025-05-23
Biłgoraj. Będą uroczystości w 20. rocznicę odsłonięcia
Jak tam z przestrzeganiem DEKALOGU u kandydata Nawrockiego i wielu zakłamanych polityków, mistrzów bigoterii?
katolik
08:36, 2025-05-23
Rada Powiatu mówi nie wiatrakom. Chce, by ich budowa by
Do kogo jest adresowana? Jaką instytucję czy osobę na ważnym stanowisku decyzyjnym i do czego zobowiązuje podjęta przez Radę Powiatu uchwała?
???
06:34, 2025-05-23
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz