W Osiedlu Puszcza Solska, na podwórku jednej z mieszkanek odbyło się sąsiedzkie spotkanie. Na podwórku dzieci biegały w gromadkach świetnie się bawiąc, można było coś zjeść, ale przede wszystkim porozmawiać i spotkać się w miłej atmosferze.
Dziś często ludzie tylko obok siebie mieszkają, a sąsiadami są tylko z nazwy. A przecież słowo „sąsiad” wywodzi się z języka prasłowiańskiego i oznacza „siedzieć” oraz „razem”. Mówi więc o bliskich więzach.
Wiadomo także, że z sąsiadem warto dobrze żyć. Okazję do sąsiedzkiego spotkania, porozmawiania, nie tylko o sprawach z przeszłości, ale i o czasie obecnym mieli mieszkańcy Puszczy Solskiej.
Wczorajsze spotkanie zgromadziło kilkanaście osób.
Obok funkcji integracyjnej miało również funkcję edukacyjną. Goście ze Straży Pożarnej w Biłgoraju uczyli jak być bezpiecznym w domu i jak sobie pomagać.
Wydarzenie odbyło się w ramach projektu "Bezpieczeństwo - mój wybór".
Kajakiem "Białą Ładą przez Radzięcin"
Najpierw przeciąć krzaki zarośla,przeciąć trawy , turzyce , trochę pokosić , powycinać i dopiero a nie gwizdorzyc nie swoim samochodem.zwykle prostackie nadużycie,
Hołysowe
22:15, 2025-07-15
Aktualności: Motocyklista zginął w wypadku
Szybciej szybciej . Uwaga na trasie na Woli tam dopiero wyścigi wariatów i aut i motocykli, a kontroli MO tam nie ma
Uciekać przed wariat
22:03, 2025-07-15
Kajakiem "Białą Ładą przez Radzięcin"
Ojjj chyba komentującego piecze, bo nie został zaproszony
Czytelniczek
21:42, 2025-07-15
Kajakiem "Białą Ładą przez Radzięcin"
to można zaliczyć do ćwiczeń, a połączeniu z rozrywką to tylko pochwalić
gratulacje
18:56, 2025-07-15
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz