Jak przyznaje Magdalena Różańska o tym by zostać aktorką myślała już w podstawówce, były to jednak dziecięce fantazje. Zaczęły się one konkretyzować w szkole średniej, którą było Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju. Po maturze jednak wybrała studia na kierunku filologia rosyjska.
O aktorstwie jednak nie zapomniała. -W tym czasie zdawałam do Akademii Teatralnej w Warszawie, ale byłam kompletnie zielona i nieprzygotowana więc się nie dostałam. Nie poddawałam się jednak, w końcu się udało... za piątym podejściem (śmiech). To dowód na to, że wytrwałość i upór w dążeniu do celu przynosi pożądane efekty - podkreśla w rozmowie z portalem bilgoraj.com.pl
W biłgorajskim ONZ-cie, młoda aktorka znana z nagrodzonego obrazu "Dziewczyna z szafy", polskich seriali czy sztuk teatralnych gościła na zaproszenie Klubu Filmowego. Opowiadała o swej drodze do aktorstwa, dzieliła wspomnieniami z 4 lat nauki w LO im. ONZ oraz pasją do kina.
/bilgoraj.com.pl/
08:11, 06.04.2018
kiedy jakiś spawacz będzie opowiadał o pracy na zachodzie?
rogi podatniku11:53, 07.04.2018
przeczytaj tekst ze zrozumieniem, a będziesz wiedział, że to aktorka filmowa i teatralna i jeszcze jedna rzecz, "w ogóle" piszemy oddzielnie, a nie jak ty "wogóle" napisałeś razem
iekawy18:11, 06.04.2018
Dlaczego akurat spawacz???
ódz - Maryjan18:43, 06.04.2018
Na pewno pamięta pani Dyrektora !!! wciąż ten sam.
odatnik09:19, 07.04.2018
Znana aktorka?? Kto to wogóle jest?
odatnik13:22, 07.04.2018
Taka aktorka jak ja polonista
23:23, 07.04.2018
świetna aktorka, o czym wie każdy człowiek na poziomie
ilk23:30, 07.04.2018
kto ją zna
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Protest "Stop imigracji" odbędzie się w Biłgoraju
W Biłgoraju nie ma gdzie wyrzucać odzieży i obuwia. Powinna być możliwość przy posesjach składnia w worek i niech PGK łaskawie to zabiera. Przy blokach powinien być na to specjalny kontener. Lublin tak to rozwiązał. A jeśli w Biłgoraju w ten sposób jw. nie zostanie rozwiązany ten problem, to wcale nie zdziwi jak ludzie zaczną to wyrzucać gdzie popadnie. Należy tym pilnie się zająć . A już ten pomysł z ew/. wywożeniem do określonego punktu ze skomplikowaną biurokracją to kompletna bzdura. Kontener powinien być na szmaty przy blokach a worki przy posesjach. Tego mieszkańcy oczekują. To pilne, zanim szmaty wylądują na ulicach!
Apel do władz miasta
11:40, 2025-07-12
Protest "Stop imigracji" odbędzie się w Biłgoraju
"Ciemny lud " - jak mawiał klasyk, łatwo ulega manipulacji podłych obłudników.
łatwo
20:23, 2025-07-11
Protest "Stop imigracji" odbędzie się w Biłgoraju
Pojawienie się dwóch nieletnich imigrantów obudziło nagle w mieszkańcach tego miasta najgorsze lęki, wznieciło najgłębsze pokłady troski o córki i żony . . . cudownie !!! Nareszcie !!! Gdzie byliście przez 8 lat "rzadów" pisuaru ??? Setki tysięcy wiz dali imigrantom i było dobrze ??? W Biłgoraju otwierali kebab za kebabem. Dorośli faceci a nie dzieci !!! Wtedy nikt się nie bał ? Wtedy Strzałkowa z Romanowskim nic złego w tym nie widzieli ? Teraz takie lęki się w społeczeństwie pojawiły że nawet w Zamościu na Festiwalu Folklorystycznym zaproszonych artystów wyzywają ? Ponoć na takie leki wylanie wosku pomaga ! O dzieci się teraz lękają ? Tych kilkudziesięciu od niby to kebaba się przewinęło przez miasto i czy którakolwiek kobieta zagrożona była ? Wręcz przeciwnie, niektóre postanowiły popróbować. O dzieci się umartwiacie? Jeśli którykolwiek do dziecka się uśmiechnie tylko to prawdopodobnie siedzieć pójdzie . . . a tym czasem księżulkowie którzy dzieciom krzywdę robili "za karę" przenoszeni byli jedynie na inną, kolejną parafię !!! Gdzie wtedy byliście ???!!! W Ruspublice o tym nie mówili ??? Zamiast protestować udawaliście że nic nie wiecie, nic nie widzicie !!! No i jeszcze Wasz duchowy przywódca utwierdził Was w przekonaniu że nic w tym złego, twierdząc "któż nie ma pokus" . . . To jak pozwalacie sobą manipulować jest po prostu przerażające.
Hipokryzja !!!
20:10, 2025-07-11
Tymczasowy areszt dla 31-latka
Coś takiego, nie imigrant a jednak drań, podobnie jak tacy nasi rodacy którzy zamordowali ludzi. Niektórzy kolegów, inni swoje żony ( dwóch żonobójców w ostatnich latach w Biłgoraju ). Masakra na dzieciach. Zbrodniarze zdarzają się w każdej nacji. Niestety.
niestety
15:01, 2025-07-11