Kultura i rozrywka

Zamknij

Dodaj komentarz

Spotkanie opłatkowe biłgorajskich pątników

10:21, 27.01.2014
2 Spotkanie opłatkowe biłgorajskich pątników
26 stycznia br. w Biłgoraju odbyło się spotkanie opłatkowe pielgrzymów Grupy Biłgorajskiej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Jak podkreślali organizatorzy, to kolejna sposobność do wspólnej modlitwy i integracji grupy.

W kościele pw. Św. Jerzego w Biłgoraju 26 stycznia 2014 roku odbyło się spotkanie opłatkowe dla pielgrzymów z Grupy Biłgorajskiej. Na spotkaniu przybyło kilkadziesiąt osób, wraz z ks. Michałem Moniem - obecnym dyrektorem Pieszej Pielgrzymki Zamojsko - Lubaczowskiej i ks. Krystianem Malcem - przewodnikiem biłgorajskich pątników.



Spotkanie rozpoczęło się od Mszy św. następnie wszyscy zgromadzili się w salkach parafialnych gdzie po wspólnej modlitwie i odczytaniem fragmentu Ewangelii, była  okazja do wspólnego kolędowania, a także wspominania pielgrzymkowego szlaku oraz planowania kolejnej pielgrzymki, w sierpniu 2014 roku.

/bilgoraj.com.pl/

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

0 0

pani Rysia najładniej wyszła

17:01, 27.01.2014
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

0 0

Super i szczęść wam Boże

12:43, 28.01.2014
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%