Wszystkie gmina sfinansowała z własnego budżetu.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Remont świetlicy wiejskiej w Borowinie kosztował ponad 200 tys. zł. Pieniądze te zostały wykorzystanie na remont kuchni, cyklinowanie i lakierowanie podłogi, odświeżenie ścian i sufitów oraz wykonanie oświetlenia i ogrzewania.
Podobne prace zostały wykonywane w świetlicy w Górnikach, która ma nową podłogę w dużej sali, odnowione ściany, podwieszany sufit i nowe ogrzewanie, rozbudowaną łazienkę i wymienione drzwi.
Lepiej przygotowane na przyjęcie gości są również świetlice w Stanisławowie i Józefowie tzw. Pardysówce oraz w Długim Kącie. W Stanisławowie i w "Pardysówce" pojawiły się są nowe stoły i krzesła, a użytkownicy świetlicy w Długim Kącie mają do dyspozycji nowe wyposażenie kuchni.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowa siedziba biłgorajskiego ARiMR otwarta (FOTO)
Szkoda że Świerczewskiego nie było, łon lubi otwarcia.
piotrek
20:01, 2026-06-16
Nowa siedziba biłgorajskiego ARiMR otwarta (FOTO)
Ta nowa siedziba w miejscu dawnego sklepu z hydrauliką, który znajdował się w wynajmowanym budynku ( to była własność prywatna). Ciekawe czy ten obiekt dla agencji został odkupiony , czy nadal to wynajem, jeśli tak to ciekawe za ile miesięcznie.
Ciekawski
19:06, 2026-06-16
Dni Biłgoraja 2026 i Jarmark Sitarski
tradycyjnie do bólu chińszczyzny
... a między tym wsz
19:04, 2026-06-16
Nowa siedziba biłgorajskiego ARiMR otwarta (FOTO)
Likwidują rolnictwo,budują urzędy.
janku
16:16, 2026-06-16