::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Spotkanie miało na celu nie tylko podsumowanie minionego roku, ale również złożenie sobie noworocznych życzeń i wspólne celebrowanie wartości, jakie niesie ze sobą krwiodawstwo. Ks. Krzysztof Paluch, diecezjalny duszpasterz Honorowych Dawców Krwi, podkreślił znaczenie wspólnoty krwiodawców, nazywając ich „olbrzymią rodziną”, która dzieli się najcenniejszym darem - krwią. - Krew jest bezcennym darem, którym trzeba się dzielić, by móc pomóc drugiemu człowiekowi - mówił.
::photoreport{"type":"see-button","item":"12476"}
Anna Rak, przewodnicząca Rejonowej Rady Krwiodawców w Biłgoraju, zwróciła uwagę na istotność takich spotkań, które nie tylko integrują, ale także mobilizują do dalszej działalności. - Myślę, że te spotkania są bardzo ważne i potrzebne. Cieszymy się, że możemy się podzielić opłatkiem i pomyśleć o planach na przyszły rok - zaznaczyła. W swoim wystąpieniu Rak zaprosiła wszystkich do wzięcia udziału w nadchodzących akcjach krwiodawczych, które są już zaplanowane w kalendarzu na nadchodzące miesiące.
Podczas spotkania wręczono odznaczenia i legitymacje HDK dla najbardziej zasłużonych krwiodawców, a także podziękowano zaangażowanym w organizację akcji terenowych. Wydarzenie zostało zorganizowane przez diecezjalnego duszpasterza HDK, Polski Czerwony Krzyż Oddział w Biłgoraju oraz Rejonową Radę HDK PCK w Biłgoraju.
Wspólne śpiewanie kolęd, dzielenie się opłatkiem oraz serdeczne życzenia sprawiły, że atmosfera spotkania była pełna radości i wzajemnej życzliwości.
Honorowi dawcy krwi, ich rodziny i sympatycy krwiodawstwa pokazali, że pomaganie innym to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim piękna misja, która łączy ludzi.
::news{"type":"see-also","item":"49420"}
Mirek21:58, 05.01.2025
czerwone cekiny chyba Sylwestra pomyliły z Wygilia bo zapomniała się stosowie do okoliczności ubrać i powage zachować
do M08:13, 06.01.2025
zawiść, złośliwość - paskudna wada
jarek10:14, 07.01.2025
Tragedia ta stylówka, zero gustu i taktu. Takie przebranie, bo nie nazwę tego ubraniem to :
1. Brak szacunku dla innych uczestników i dla tematu spotkania.
2. kompletny brak gustu,
pewnie10:28, 07.01.2025
Pewnie odrzucony zalotnik wyzłośliwia się, albo fałszywa koleżanka pod męskim nickiem
Justyna16:48, 07.01.2025
Wystawiając się na forum/wydarzenie publiczne, trzeba liczyć się z możliwością oceny i ewentualnej krytyki. Fatalnie, zero smaku, zero klasy, zero gustu. Ubrała się jak na wiejską potańcówkę.
Byłem widziałem 16:47, 20.01.2025
Normalna dziewczyna założę się że Nie wiecie co było na tym spotkaniu. To było spotkanie noworoczne nie Wigilia! Był DJ i można było tańczyć. Założę się że każdy kto tu komentuje anonimowo to ani razu krwi nie oddał. Żyjecie z hejtowania innych. Jak dla mnie normalna dziewczyna ładna figura. Sukienka była różowa a nie czerwona. Okulary proponuje kupić i zbadac nie Tylko oczy ale i głowę też. Zazdrośni jesteście że ktoś coś robi a wy Tylko siedzicie na telefonach pierdzicie w stołki i piszecie aby kogoś obrazić . Wstyd. Zawiść to grzech. Karma wraca.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Starosta w Warszawie. Pomoc po pożarze Puszczy
przyroda sobie da radę, właściciele lasów też , a co ze szpitalem dla 100 tys. mieszkańców, rozgrywają się ludzkie dramaty, ważne ludzkie życie, kiedy wreszcie? , czekamy na złożone obietnice, szpital podlega starostwu
po kolei
22:33, 2026-06-23
Starosta w Warszawie. Pomoc po pożarze Puszczy
Jedzie i picuje , a nasi posłowie to czemu pomija szarli , przecież dlatego że pominął tych posłów nici z tego , szkoda paliwa,dlaczego z ministrem nie rozmawia, kto tego szkodnika poprze , jak nawet dali lesnictwom to niech się nie podszywa pod nie swoje zasługi , basen plajta , te wyścigi i huki na motorowej wielką durnota i afera. Szpital miał wyprowadzić , tak samo plajta. Co nie weźmie to paroli,
Picer
19:54, 2026-06-23
Nowy plac przy Urzędzie Gminy Aleksandrów
Lepszy rydz niż nic ale jak mam być kąśliwy to te 133 tys dotacji to pryszcz przy kasie marnotrawionej na kolesi przez wójta. Kluczkowski pasożytowal za wiedzą i zgodą wójta, kluczkowski się skończył przyszedł następca leśnik przydupas Romanowskiego.. a gdyby nie kolesiostwo i partyjniactwa to gmina mogłaby zrobić sporo więcej a nie stosować pijar przy byle *%#)!&
Edek
15:23, 2026-06-23
Zjazd Absolwentek Liceum Medycznego
Szacunek dla tych pań, profesjonalnych pielęgniarek, najdłuższe lata ich pracy przypadały gdy płace były skandalicznie niskie.
Szacunek
15:12, 2026-06-23