To był start na miarę miana najlepszych w kraju! W środę, 17 czerwca 2026 roku, w Bełchatowie odbył się Finał Krajowy Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. Reprezentacja Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju wywalczyła tam fenomenalne, IV miejsce w klasyfikacji generalnej. Sukces biłgorajskiego „Elektryka” jest tym bardziej spektakularny, że nasi uczniowie zostawili w tyle potężne, renomowane ośrodki sportowe z Dąbrowy Górniczej czy samego Bełchatowa!