Adobe Stock
Lubisz pić latte i cappuccino? Możesz śmiało cieszyć się smakiem mlecznej kawy również w domowym zaciszu. Jaki ekspres do kawy jest faworytem w tej kategorii? W zakresie ekspresów automatycznych w rankingach przoduje Jura E8. Na Ceneo ma obecnie 290 opinii i wysoką ocenę 4.9. Jakie są jego możliwości pod względów przygotowywania aromatycznych kaw mlecznych?
Obecnie cena ekspresu Jura E8 na Ceneo wynosi 4599 zł (choć wiadomo, że jej wysokość jest zmienna i mogą pojawić się obniżki, jak i wzrosty). Kwota jest spora, co zobowiązuje sprzęt do przygotowywania pysznych kaw bez żadnych przeciwności losu. I tak w istocie jest – Jura to ekspres szwajcarskiego producenta i faktycznie zapewnia szwajcarską precyzję działania. Przejdźmy więc do sedna – omówienia możliwości tego wszechstronnego ekspresu o mocy ciśnienia 15 Bar.
Jura E8 na Ceneo wyróżnia się eleganckim designem. Ma wyodrębnioną, pojedynczą wylewkę do kaw mlecznych – dysza do spieniania mleka jest w tym modelu udoskonalona. Została wyprodukowana z najwyższej klasy materiałów, aby przygotowywane latte czy flat white miało delikatną i doskonale puszystą piankę. Taka kawa nie tylko smakuje wybitnie, ale również pięknie wygląda. Możesz na jej kremowej powierzchni tworzyć przeróżne wzorki – jak barista w modnej kawiarni. Warto porównywać ceny Jura E8 na Ceneo – tam wypatrzysz najlepsze okazje bez konieczności wertowania całego Internetu.
Zielona rewolucja w Biłgoraju: Ponad 10 mln zł na parki
Inwestycje wymienione w artykule zasługują na pochwałę. Będzie ładniej , zdrowiej i praktyczniej. Na pochwałę zasługuę także fakt pozyskania ogromnych środków na dofinansowanie. Wszytsko to świadczy o gospodarności i skuteczności.
Z Biłgoraja
09:53, 2026-04-04
Ekologia w praktyce. Wielkie sprzątanie Tanwi z PZW
Mulawa specjalista od wszystkiego, budowlaniec, chemik, historyk, polityk, sportowiec ale na pewno nie społecznik, to człowiek który szuka ciągle kasy, naszej kasy podatników, założyli stowarzyszenie ,,Bezsilne Biłgorajskie" klub wzajemnej adoracji, dobrze to opisał Borowiec, ludzie otwórzcie oczy .
specjalista
08:46, 2026-04-04
Ekologia w praktyce. Wielkie sprzątanie Tanwi z PZW
Niech Pan Mulawa i jego spółka poczyta opinie swojego kolegi partyjnego Pana Borowca, moim zdaniem trafił w punkt. Władza lans i kasa to motto tych ludzi.
czytelnik
19:31, 2026-04-03
Policja startuje z wielką akcją. Co sprawdzą?
Im Was więcej przy drogach, tym bezpieczniej.
Brawo Policja
12:16, 2026-04-03