Projekt realizowany jest od 1 czerwca 2024 roku, do końca sierpnia 2025 roku. Projekt kosztował niespełna 65 tys. Euro i był realizowany w sektorze Kształcenia i Szkolenia Zawodowego.
[FOTORELACJANOWA]13366[/FOTORELACJANOWA]
W ZSBiO w Biłgoraju skierowany był do uczniów Technikum Budowlanego i Szkoły Branżowej I stopnia, czyli do uczniów kształcących się w zwodach technik budownictwa, technik dekarstwa, murarz - tynkarz, dekarz oraz monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.
Działania projektowe rozpoczęły się 1 września 2024 roku i podzielone były na 4 etapy, które obejmowały wnioskowanie i rekrutację uczniów, etap przygotowawczy, w tym kurs języka niemieckiego ogólnego i branżowego ze szczególnym uwzględnieniem nauki słownictwa technicznego typowego dla danego zawodu, etap stażowy oraz etap ewaluacji i dzielenia się rezultatami projektu.
18 czerwca 2025 roku, uczniowie z rąk dyrektora odebrali certyfikaty odbytych praktyk.
Podczas realizacji projektu zrealizowano rozwój kompetencji uczniów zarówno tych zawodowych, jak i językowych, kulturalnych oraz komunikacji i radzenia sobie z nowymi sytuacjami i wyzwaniami. Jest także szansa na znalezienie zatrudnienia na polskim i europejskim rynku pracy oraz rozwój współpracy międzynarodowej Zespołu Szkół Budowalnych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.
[ZT]45266[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Budżet obywatelski na rok 2026. Wyniki
Beata strzałka uwpelbia piskorskiego. Wszystkie stanowiska dla działaczy lewicy. Szarlip zatrudnia z plecenia piskorskiego.
Gleniowy
15:05, 2025-10-03
Budżet obywatelski na rok 2026. Wyniki
Jest i siwy jacek piskorski co rządzi Pisem w mieście i powiecie.
Matylda
15:04, 2025-10-03
Relacja z Dnia Pomarańczowej Sznurówki w I LO im. ONZ
I przyjdzie taka chwila że obywatel powie politykowi że jest oszustem bo nie dotrzymał obietnic wyborczych i będzie miał obywatel kłopoty bo to mowa nienawiści. Aktualnie Pan Gawkowski pracuje nad ustawą o mowie nienawiści.
pablo
11:30, 2025-10-03
Burmistrz Turobina poza strukturami PiS
a co to z tymi mega karami nałożonymi na gminę Turobin
skandal ?
10:26, 2025-10-03