Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
07:45, 17.08.2022
Chyba każdy kto słyszy frazę ?sztuczna inteligencja? od razu wyobraża sobie fabuły filmów science-fiction. Początki sięgają 1955 roku, gdy pewien mężczyzna postanowił zorganizować warsztaty dotyczące rozwoju myślących maszyn w Dartmouth. Takie spotkania polegały na swoistej ?burzy mózgów? naukowców i ekspertów w dziedzinie rozwoju technologicznego. W ich efekcie rozpoczął się etap powstawania i ulepszania Sztucznej Inteligencji.
07:36, 17.08.2022
Chociaż pozycjonowanie pozwala dotrzeć do użytkowników internetu znajdujących się na całym świecie, czasami warto skupić się na lokalnych mieszkańcach miejscowości, w której znajduje się dana firma. Dowiedz się, kiedy i dlaczego warto postawić na lokalne pozycjonowanie stron internetowych!
07:50, 16.08.2022
Liczba dłużników stale wzrasta. Głównie jest to związane z wysokim poziomem konsumpcjonizmu. Wiele osób coraz częściej zaciąga różnego rodzaju zobowiązania finansowe narażając się tym samym na niewypłacalność. Wraz z liczbą dłużników zwiększeniu ulega także liczba wierzycieli dochodzących swoich zaległych należności.
11:28, 12.08.2022
Zakup nieruchomości za granicą może być dobrym sposobem na inwestycję, ale musimy pamiętać o dodatkowych opłatach, które mogą się z tym wiązać. Według danych GUS, w ostatnim roku liczba Polaków kupujących nieruchomości za granicą wzrosła o ponad 10%.
15:37, 08.08.2022
Towarzystwa ubezpieczeniowe chętnie nagradzają swoim klientów za bezszkodową jazdę. W zamian za ostrożne poruszanie się po drogach oferują atrakcyjne zniżki na zakup polisy OC. W niektórych przypadkach mogą one osiągać nawet 60%, zatem można sporo zaoszczędzić. Jednak wystarczy drobna stłuczka, aby je stracić. Na szczęście można tego uniknąć, dzięki ochronie zniżek OC. Dowiedz się więcej.
1
08:08, 08.08.2022
Przeszczep włosów w Turcji to często jedyne wyjście dla osób zmagających się z silnym łysieniem oraz brakiem mieszków włosowych. Dowiedz się, jak wybrać bezpieczny i skuteczny zabieg na skórze głowy.
11:55, 05.08.2022
Czy istnieje reklama idealna? A nawet gdyby miała istnieć, to jakie kryteria musiałaby spełniać? Z pewnością niejeden przedsiębiorca dałby wiele, żeby móc wykorzystać jej zasięg na swoje własne potrzeby. Niestety, póki co żadne z dostępnych mediów reklamowych nie może być nazywane idealnym. Dobrą wiadomością jest jednak to, że istnieje całkiem sporo skutecznym form promocji. Jedną z nich bez wątpienia są packshoty, czyli popularne ostatnimi czasy zdjęcia w pełnym spektrum 360 stopni. Czym są i w jakich okolicznościach okazują się przydatne? W tym tekście postaramy się udzielić odpowiedzi na te pytania.
8
20:46, 04.08.2022
Odkurzacze bezprzewodowe to wygodne urządzenia, które nie wymagają podłączenia do gniazdka podczas pracy. Pozwala to zaoszczędzić sporo czasu i jest bardzo wygodne.
07:00, 04.08.2022
Zmiana siedziby firmy lub jednego z jej oddziałów to duże wyzwanie. Niezależnie od rozmiaru zakładu pracy, należy zadbać o bezpieczne zapakowanie wszystkich urządzeń, narzędzi, mebli oraz innych często używanych przedmiotów. W szczególności należy zwrócić uwagę na sposób pakowania i transportu ważnych dokumentów, a także rzeczy wykonanych z delikatnych materiałów. Firmowa przeprowadzka może być wykonana własnymi środkami przedsiębiorstwa lub przy wsparciu zewnętrznej firmy. Oba sposoby warto połączyć tak, aby zmiana miejsca prowadzenia działalności mogła być przeprowadzona sprawnie, a pracownicy mogli szybko powrócić do swoich obowiązków.
09:54, 02.08.2022
Zmywanie, chociaż od pokoleń wielu osobom kojarzy się słusznie z Ludwikiem, obecnie nabiera zupełnie innego wymiaru. W dobie wszechobecnych zmywarek dylemat stanowi nie tylko zapach jednego z szerokiej gamy detergentów do zmywania Ludwik, ale także ? to jak najlepiej i najskuteczniej zmywać z Ludwikiem właśnie w zmywarce. Czy koniecznie potrzebny jest np., nabłyszczacz Ludwik?
08:07, 02.08.2022
Bruce Willis przez lata uważany był za jednego z najprzystojniejszych aktorów na świecie. Teraz, gdy jego popularność zmalała schedę po nim przejęli m.in. Jason Statham, Dwayne ?The Rock? Johnson czy Vin Diesel. Wszyscy oni, podobnie jak wcześniej bohater ?Szklanej Pułapki?, mają ogromne rzesze fanek, dla których są ideałami męskości.
11:54, 26.07.2022
Na dźwięk słowa kolonoskopia, wielu osobom cierpnie skóra na plecach. No cóż, do miłych badań nie można zaliczyć kolonoskopii. Trzeba jednak się na nie zdecydować - w szczególności, jeżeli lekarz wskazuje, że tego typu badanie trzeba wykonać.
1
13:37, 25.07.2022
Sukienki klasyczne to modele odporne na sezonowe trendy. Są ponadczasowe i zawsze stosowne do okazji. Gdy masz przed sobą ważne wydarzenie, jak wesele, konferencja, studniówka czy obrona pracy magisterskiej, klasyczna sukienka doda Ci pewności siebie i sprawi, że będziesz wyglądać nienagannie.
08:15, 23.07.2022
Influencer marketing jest jednym z najpopularniejszych sposobów promocji marek. Obecnie większość z nich może pozwolić sobie na współpracę z liderami opinii. Jednak czy zawsze warto podejmować współpracę z najpopularniejszymi influencerami, czy lepiej wybrać tych bardziej niszowych?
13:05, 20.07.2022
Kolekcjonowanie samochodów kojarzy się ze zbieraniem aut z lat 40. i 50. XX wieku. Jednak coraz bardziej modne staje się odrestaurowywanie młodszych aut. Czym są youngtimery i jakie auta zaliczają się do tej grupy? Tego dowiesz się z naszego artykułu.