Juz w najbliższą niedzielę 28 czerwca zapraszamy Was na chwile wytchnienia i nasz tradycyjny piknik.
Będzie granita, grochówka, dmuchańce, przyjedzie wóz strażacki z Hedwizyna, dowiemy się co nieco o życiu wojskowych.

Od TheRapy Dowiemy się co to survival i jak radzić sobie w warunkach kryzysowych!
Wydarzeniu sfinansowane z programu Aktywne Lubelskie Lokalnie.