Fotorelacje

Zamknij
12:09, 26.01.2023

26 stycznia br., w Dziennym Domu Pomocy Społecznej dla Seniorów w Biłgoraju odbyło się wspólne kolidowanie. Uczestniczyli w nim podopieczni Domu oraz zaproszeni goście, czyli Zespół Belferki ZNP. Wydarzenie wpisało się w polską tradycję kolędowanie i przeżywania Świąt Bożego Narodzenia oraz początku Noego Roku ale było także okazją do integracji biłgorajskich seniorów.

[ZT]32545[/ZT]

Dziennym Dom Pomocy dla Seniorów w Biłgoraju pozwala swym podopiecznym - w tej chwili na zajęcia uczęszcza 28 osób - rozwijać pasje i zainteresowania, zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia, zadbasz o kondycję fizyczną, oraz aktywnie i pożytecznie spędzić czas utrzymując relacje społeczne.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Biłgoraj sercem lubelskiej turystyki
zobacz fotorelację
Biłgorajska noc muzeów. Promocja historii
zobacz fotorelację
Tłumy w Górecku Kościelnym. Wyprawa otwartych oczu
zobacz fotorelację
Leśnicy mówią o starta w Puszczy Solskiej
zobacz fotorelację
Biłgoraj. Maraton egzaminacyjny ósmoklasisty
zobacz fotorelację
Biłgoraj. Koncert Arki Nowego na palcu BCK
zobacz fotorelację
Oficjalne uroczystości ogłoszenia Patronki miasta
zobacz fotorelację
Biłgoraj. Msza święta przy kaplicy objawień
zobacz fotorelację
Biłgoraj. Znamy wyniki OMTT PTTK
zobacz fotorelację
Warsztaty z Pawłem Bębenkiem w Biłgoraju
zobacz fotorelację

komentarz (1)

cenzorcenzor

2 0

redaktorku popraw błędy !!!

12:35, 26.01.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz