Zamknij
17:27, 19.12.2022

Dzieci napisały list do św. Mikołaja, ten z racji licznych obowiązków, poprosił o pomoc przedsiębiorców z Biłgoraja i okolic. Ci pomogli przygotować prezenty. Łącznie 31 sztuk, dla każdego dziecka z domów dziecka w Zwierzyńcu.

[ZT]32102[/ZT]

Dziś w Biłgoraju odbył się lokalny finał zapoczątkowanej przez redaktor Radia Lublin Ewę Dados akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Sztab nr 105 w Biłgoraju zarejestrowała Fundacja Bambini Dzieciom.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Część prywatnej biblioteki prof. Płatek trafiła do Biłgoraja
zobacz fotorelację
Sól. Koncert kolęd Krasnobrodzkiej Orkiestry Dętej
zobacz fotorelację
Relacja z XVIII edycji Gorajskiego Kolędowania
zobacz fotorelację
Trzecie wspólne kolędowanie w Dąbrówce
zobacz fotorelację
Opłatek Honorowych Dawców Krwi w Potoku Górnym
zobacz fotorelację
XVII Solskie Kolędowanie. Najpiękniejsze kolędy zabrzmiały w Soli
zobacz fotorelację
Maturzyści ZSZiO w Biłgoraju bawili się na balu studniówkowym
zobacz fotorelację
Poloneza czas zacząć! Studniówka biłgorajskiej Budowlanki
zobacz fotorelację
Świąteczne spotkanie biłgorajskiego ŚZŻAK
zobacz fotorelację
Gmina Biłgoraj jak wspólna łódź. Spotkanie opłatkowe w Urzędzie Gminy
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz