Fotorelacje

Zamknij
18:25, 08.03.2026

8 marca 2026 roku sala Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury we Frampolu wypełniła się po brzegi mieszkankami gminy, które odpowiedziały na zaproszenie Burmistrza Frampola oraz dyrekcji MGOK. Organizatorzy postawili na sprawdzony przepis: dużo muzyki, szczyptę humoru i ogromną dawkę lokalnego zaangażowania.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Tak we Frampolu pielęgnują lokalne tradycje
zobacz fotorelację
Biłgorajskie Biuro Radia Maryja świętuje 30 lat
zobacz fotorelację
Uroczyste imieniny parafii. Relacja z odpustu
zobacz fotorelację
Łukowa stolicą patriotycznej recytacji
zobacz fotorelację
Biłgorajskie podsumowanie 18. Tygodnia Biblijnego
zobacz fotorelację
Jubileusz 20lecia parafii prawosławnej w Biłgoraju
zobacz fotorelację
Raj dla miłośników roślin. Wielkie Targi Roślin w Biłgoraju!
zobacz fotorelację
Biłgoraj w rytmie pasji. Wielki koncert w BCK
zobacz fotorelację
Wielki apel z Tereszpola: Droga 858 kluczem do bezpieczeństwa i turystyki regionu
zobacz fotorelację
Zamknięty rozdział, otwarta księga. Absolwenci I LO im. ONZ ruszają w świat!
zobacz fotorelację

komentarze (3)

10 III10 III

6 0

We wtorek 10 marca Dzień Mężczyzn, warto o tym pamiętać.

00:40, 09.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Płuca Płuca

0 7

Frampola przy fontannie zabrane , kobiety co niektóre powitane, te na wysokich obcasach i krótkich spódniczkach, diety radnym w górę , no i podatki podniesione zwłaszcza te leśne i tyle co by się działo, i jeszcze wzajemne poklepywNie.

11:38, 09.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

RealReal

5 0

"puk puk...kto tam ? Rozum - zły adres

14:29, 09.03.2026


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz