Zamknij
20:54, 16.02.2024

Dziś w Biłgoraju, oficjalne poparcie Prawa i Sprawiedliwości otrzymał kandydat na burmistrza Biłgoraja, Ireneusz Bulicz. Poparł go starosta biłgorajski Andrzej Szarlip i poseł Przemysław Czarnek.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Z Suszki na Ciosmy: IV rajd patriotyczny uczcił pamięć Powstańców Styczniowych
zobacz fotorelację
Dwie wizje człowieka: Wernisaż malarstwa Moniki Szabat i Alicji Naklickiej
zobacz fotorelację
Liderzy Przyszłości w Biłgoraju: VIII Debaty Oksfordzkie
zobacz fotorelację
Od trzylatka do patrioty: Debiut I Międzyprzedszkolnego Przeglądu Pieśni Patriotycznych
zobacz fotorelację
Biszcza. Szkoła do hymnu - śpiewali wszyscy
zobacz fotorelację
Uczczenie Niepodległej i nagroda za osiągniecia w nauce i sporcie
zobacz fotorelację
Biszcza. Oddano do użytku kompleks boisk
zobacz fotorelację
Koncert dla Niepodległej w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
zobacz fotorelację
Bitwa na argumenty w BCK: Biłgorajskie uczniowie rozpoczęli mistrzostwa
zobacz fotorelację
7 ofert w przetargu: Burmistrz Gleń o postępach rewitalizacji Skweru Saskiego
zobacz fotorelację

komentarze (7)

ssssssssss

6 1

Na bogato 🤣🤣🤣. Tłumów nie było, ale chyba i tak powinien się cieszyć bo to może ostatnie odwiedziny Biłgoraja przed rozliczeniem.

08:55, 17.02.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Korchów Korchów

1 0

A gdzie Świtała afiszował się z PISOwcami a teraz się chowa żeby go z Agencji nie zwolnili. Szczęście że ma siostrę w Korchowie.

21:03, 17.02.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

zwolnićzwolnić

0 0

I tak go zwolnią. Kwestia niedługiego czasu. 🤣👎

09:42, 18.02.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Brawo Brawo

0 0

Widać rozłam między PiS a SP w końcu w Biłgoraju zobaczyli ile złego wyrządzili tej niespełna 2 proc. Propagandzie. Ponadto robią specjalnie rozbicie głosów panom prawicowym.

18:18, 18.02.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BiłgorajaninBiłgorajanin

1 0

Możecie dmuchać ten pisowski balonik, ale matematyka mówi swoje w poprzednich wyborach samorządowych Gleń osiągnął maksimum, wtedy pis był na fali wznoszącej i mimo to nie udało mu się pokonać obecnego burmistrza. Dziś mamy nieco inną sytuację bo w całym kraju pis dołuje więc niewykluczone, że obecny burmistrz wygra już w pierwszej turze biorąc pod uwagę rozdrobnienie elektoratu skrajnie prawicowego na Glenia, Bulicza oraz Murę dodając jeszcze do tego być może kandydata Konfederacji to marnie widzę drugą turę dla kogokolwiek z tej trójki.

13:40, 19.02.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

SebastianSebastian

0 0

Gdyby Pan Czarnek poznał prawdziwe charaktery ludzi z biłgorajskiego PiSu, to tak radośnie piątek by nie zbijał. Nadchodzące wybory zweryfikują polularność tych lokalnych ,, Asów ,,.
Nie chcemy takich ludzi, ani w starostwie, ani w ratuszu.

18:48, 19.02.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZenonZenon

0 0

Panie Bulicz, nie jest Pan stąd, nie rozumiem czemu pcha się Pan na stołek w naszym mieście ?
Księżpol , z tego co mi wiadomo to pana rodzinna miejscowość.
My chcemy Burmistrza z Biłgoraja ! I takiego wybierzemy ....

18:50, 19.02.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz