Biłgorajska policja odebrała zgłoszenie o wypadku drogowym, który miał miejsce dzisiaj, 14 maja br przed godziną 19:00 na drodze nr 835, na obwodnicy północnej Biłgoraja.
- 26-letni mężczyzna z Biłgoraja, kierujący motocyklem marki Kawasaki wypadł z drogi i uderzyła w latarnię. Pomimo wezwania na miejsce zdarzenia Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i podjętych prób reanimacji, nie udało się uratować życia mężczyzny - informuje rzecznik biłgorajskiej Policji.
0 0
U nas mówią, że jak buty spadają podczas wypadku to po człowieku...
Wyrazy współczucia dla rodziny.. [*]😭
1 0
do redakcji - wyłączcie do cholery te komentarze..
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz