Strzelectwo kojarzy się zazwyczaj z męskim światem, jednak mieszkanki Biłgoraja właśnie udowodniły, że chętnie przełamują stereotypy. W piątek, 26 czerwca 2026 roku, na leśnej strzelnicy Nadleśnictwa Biłgoraj odbyła się praktyczna część pionierskiego wydarzenia pod nazwą „Poznaj strzelectwo – spotkanie dla kobiet”. Inicjatywa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i pokazała, że rym między kobiecością a bezpieczną obsługą broni jest jak najbardziej naturalny.
0 0
Dawniej licealistki strzelały na zajęciach przysposobienia obronnego.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz