Tragiczny, majowy pożar Puszczy Solskiej przyniósł nie tylko ogromne straty w drzewostanie, ale też mocno nadszarpnął zasoby sprzętowe lokalnych służb ratowniczych. W poniedziałek, 22 czerwca 2026 roku, w Tereszpolu-Kukiełkach wykonano ważny krok w stronę odbudowy tych strat. Dzięki wsparciu Fundacji WWF Polska do rąk druhów z 20 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych trafiły fabrycznie nowe węże gaśnicze.
2 0
heheeheh śmiech an sali...śmieszny wręcza nie swój sprzęt .... a sam nie dał by nawet złotówki do osp....
1 0
Co to za ubiór kamizelka do koszulki?
Jak zbiórka na quada hahahaha
1 0
Kiedy impreza przekazania łyżek dla kucharek? 🙄
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz