Zamknij
20:28, 15.05.2025

Czołowi politycy PiS, na czele z byłym premierem Mateuszem Morawieckim gościli w Biłgoraju. W ramach "kawy z Obajtkiem" były dyskusje o Polsce, stanie gospodarki ale i o wyborach prezydenckich czy krytyka rządu Donalda Tuska.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(2)

k!k!

1 4

dzieki wojtowi tereszpola bedzie w tej gminie najgorszy wynik nawrockiego... kiedy ktos go odsunie i zobaczy ta dywersje

20:47, 15.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SumienieSumienie

1 1

To chyba dobrze, bo jak można głosować na osobę która daje pożyczki panu Jerzemu z oprocentowaniem 20 procentowym rocznie. Nie rozumiem ludzi którzy mogą głosować na tego pana, nazywają się katolikami a akceptują takie poczynania. Wszystko jest na papierze. Gdzie tu sumienie?

09:44, 16.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz