Zamknij
21:38, 09.04.2025

9 kwietnia 2025 roku Biłgoraj stał się miejscem ważnego wydarzenia politycznego, gdy Sławomir Mentzen, kandydat Konfederacji w nadchodzących wyborach prezydenckich, przybył, aby spotkać się z mieszkańcami.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Biłgoraj. Otwarto fragment ulicy Knappa
zobacz fotorelację
Dożynki gminno-parafialne w Łukowej
zobacz fotorelację
Uroczystości odpustowe ku czci św. Bartłomieja w Goraju
zobacz fotorelację
Dożynki w Gminie Biłgoraj
zobacz fotorelację
Dożynki gminno - parafialne w Biszczy
zobacz fotorelację
Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Biłgoraju
zobacz fotorelację
Symbol siły, dzikości i piękna Ziemi Biłgorajskiej. W odwiedzinach u koników polskich
zobacz fotorelację
Ostatnie taneczne wieczory przy fontannie
zobacz fotorelację
Smak tradycji w Hedwiżynie: warsztaty kulinarne promujące regionalną kuchnię
zobacz fotorelację
Pożegnanie Andrzeja Sagana – wieloletniego piłkarza i pasjonata sportu z Biłgoraja
zobacz fotorelację

komentarze ()

👺👺

2 1

Patrzyłem wraz z obecnymi dzieciakami. Taką publiczność tiktokowa łatwo zmanipulować. Jest nadzieja, że z wiekiem zmądrzeją.
Kandydat Mentzen jak na populiste i skrajnego prawicowca przystało opowiadał miłe dla ucha rzeczy. Nie wskazał jednak drogi do osiągnięcia wskazanego celu. W sumie, taki z niego polityk i mąż stanu na jakiego wygląda. Nie doczekałem do finału i nie wiem czy odjechał na hulajnodze, czy dal dyla na piechotę.

21:57, 09.04.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz