Zamknij
12:36, 29.05.2024

29 maja 2024 roku, odbyła się uroczysta zbiórka z okazji przekazania obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju. Z końcem maja na zaopatrzenie emerytalne przechodzi inspektor Marek Jamroz. Jego obowiązku przejmie dotychczasowy I zastępca Komendanta Powiatowego Ryszard Smoluch.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Samorząd gotowy na zagrożenia. Szkolenie WCR w Starostwie Powiatowym
zobacz fotorelację
Relacja z zebrania sprawozdawczego osiedla Różnówka
zobacz fotorelację
Konsultacje dla NGO w Starostwie Powiatowym
zobacz fotorelację
Zebranie sprawozdawcze Rady Osiedla Puszcza Solska
zobacz fotorelację
Relacja z balu maturalnego w turobińskim liceum
zobacz fotorelację
Debiut pełen śmiechu. Komedia na scenie BCK
zobacz fotorelację
V Księżpolskie Jaskółki. Gmina nagrodziła liderów
zobacz fotorelację
Relacja z Gminnego Dnia Kobiet w gminie Biłgoraj
zobacz fotorelację
Wyjątkowa studniówka w biłgorajskim Katoliku
zobacz fotorelację
Relacja z Dnia Otwartego w Szkole Podstawowej nr 5
zobacz fotorelację

komentarz (1)

LoganLogan

3 0

Ta obrzydliwa nowomowa internetowa.Przeszedl na zaopatrzenie emerytalne,zamiast na emeryturę,Polska poderwała myśliwce,zamiast myśliwce wystartowały.

17:15, 30.05.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz