Mirosław Jagucak to kolejna osoba z naszego powiatu, która potrzebuje naszej pomocy. Bliscy nie poddają się i walczą o powrót do zdrowia męża, taty.
Mirek dzielnie walczy! Za nami kolejny miesiąc pobytu w ośrodku rehabilitacji. Mimo bólu jaki odczuwa po wypadku widać determinację i chęć współpracy z rehabilitantami. Tata nie ma już rurki tracheostomijnej bez której wcześniej nie mógł funkcjonować po jej usunięciu zaczął mówić krótkie wyrazy, poznaję bliskich i to jest najważniejsze, rusza nogami, rękami, z podparciem jest również w stanie sam chwilę siedzieć, Każde drobne postępy cieszą i to bardzo mamy nadzieję, że dalsza rehabilitacja przyniesie kolejne postępy. Dzięki bezinteresownej pomocy ludzi dobrej woli możemy sfinansować kolejny miesiąc rehabilitacji. Dziękujemy!!
1 października 2022r. możecie pomóc uczestnicząc w festynie charytatywnym, który odbędzie się w Łukowej na placu przy Szkole Podstawowej.
Organizatorzy Stowarzyszenie Kobiet Gminy Łukowa oraz do pomocy włączyły się koła gospodyń z gminy Łukowa , stowarzyszenie Izydorki , Kgw Zamszanki z Zamchu gmina Obsza
Program
O godz. 14.00 TIP-TOP
O godz. 14.30 Zespół z Gminy Księżpol " Przystań
o 15.00 Mecz Victoria Łukowa - Unia Hrubieszów.
O godz. 17.00 Kgw z Zamchu z widowiskiem obrzędowym "Pranie"
O godz. 17.30 Zespół z gminy Księżpol HAJEN
O godz. 18.00 Dariusz Tokarzewski wokalista zespołu VOX
O godz. 18.30 ROXAIT
O godz. 19.30 VEEGAS
O godz. 20.30 gwiazda Menelaos
O godz. 21.30 zespół TIP-TOP
Start godz. 14.00
Będzie wiele atrakcji dla każdego.
Państwo Kubajowie z Łukowej ufundowali tygodniowy wyjazd na wakacje, więc już w najbliższą sobotę każdy może zostać szczęściarzem i wygrać wyjazd dla 6 osób na wymarzone wakacje w Domkach Letniskowych Pod Gruszą.
Mirosław Jagucak został poszkodowany w wypadku drogowym, do którego doprowadził 73-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Wypadek miał miejsce 13 maja 2022 roku na drodze wojewódzkiej nr 849 pomiędzy miejscowościami Babice - Łukowa. Mirosław Jagucak w ciężkim stanie został śmigłowcem przetransportowany do szpitala i od tego czasu trwa walka o powrót do zdrowia.
[ZT]29496[/ZT]
[ZT]30970[/ZT]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Prace budowlane na ukończeniu
Następny etap - zburzenie starej ponad - 50 letniej salki gimnastycznej (niepotrzebnie ujętej w termomodernizacji z uwagi na blokadę przez trwałość projektu UE), budowa drugiego segmentu - połączenie obu części i powstaje obiekt na miarę wielkości szkoły i ilości uczniów w RCEZ. Proste OK. No to teraz posłowie z Ziemi Biłgorajskiej, załatwić na drugą część obiektu ok. 10 baniek dla powiatu i do roboty !!!
OK
09:26, 2025-08-15
Nowy żłobek w gminie Goraj
brawo dla Burmistrza i załogi, super
świetnie
20:34, 2025-08-14
Takie słowa do Policji. O niecodzienny zdarzeniu poinfo
Do mieszkańca, to był durny pomysł autodrom na terenie miasta. Właściciele działek są ważniejsi, nic dziwnego, że wybudowali tam swoje domy, na swoim. Nie powinni pozwolić na modernizację. Niech by zainteresowani urządzili autodrom np. pod Księżpolem, albo pod Gorajem lub Turobinem.
oburzony
16:49, 2025-08-14
Wakacyjny Chill z Młodzieżową Radą Miasta
Może za kasę z KPO coś dla naszego miasta, teraz niektórzy będą musieli miliony zwracać, m.in. zięć działaczki PiS ze świętokrzyskiego ( zdaje, że 4 bańki ) . Teraz każda złotówka z tego programu ma być wydawana mądrze. Są takie zapewnienia.
może
16:37, 2025-08-14
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz