[REAKCJA_LAPKI]UNKNOWN[/REAKCJA_LAPKI]
Letnia atmosfera i folkowa muzyka
Mimo końca kalendarzowego lata, pogoda dopisała, a letnia aura sprzyjała wspólnej zabawie na świeżym powietrzu. Na scenie letniej TOK rozbrzmiewały dźwięki folkowej muzyki, które porwały do tańca zarówno starszych, jak i młodszych mieszkańców. Kapela "Krążałka" zaśpiewała i zagrała utwory, które od lat cieszą się sympatią lokalnej społeczności, wprowadzając wszystkich w radosny nastrój.
[FOTORELACJANOWA]13711[/FOTORELACJANOWA]
Wspólna zabawa i integracja
Potańcówka była nie tylko okazją do pożegnania wakacji, ale także do integracji społeczności Tarnogrodu. Piękna pogoda, dobre humory i muzyka na żywo sprawiły, że atmosfera była wyjątkowa. Nie zabrakło tańców, śpiewów i wspólnych chwil, które pozostaną w pamięci mieszkańców na długo.
Kto nie był, niech żałuje!
Organizatorzy podkreślają, że to wydarzenie stało się jednym z najważniejszych tego sezonu i zachęcają wszystkich do udziału w kolejnych imprezach. Ci, którzy tym razem nie mogli dołączyć do zabawy, niech żałują – bo taka okazja zdarza się raz w roku!
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Seniorzy z Biłgoraja powitali 2026 rok w wielkim stylu!
Naprawdę?
do KUKU
22:47, 2026-01-02
Kapłan z naszego powiatu - ks. dr Korona w elitarnym
Tu już małec był wielkim biblistą i jak
Hu
20:47, 2026-01-02
Seniorzy z Biłgoraja powitali 2026 rok w wielkim stylu!
Korniak znowu z inną , ledwie się rusza , ledwo chodzi i się wpycha.
Kuku
20:45, 2026-01-02
Rekordowy rok z bilgoraj.com.pl. Ponad 39 tysięcy osób
Taki sprawiedliwy , że jak o szarlie że go odwołują , że skarga. , to piszą nowa lub. Biłgorajska, com później parę dni j, ak o kulik że marszałek chce go odwołać z Word Zamość ,bo mało kiedy jest i uprawia politykę, to Biłgoraj com milczy i inne. Tacy sprawiedliwi,
Yako
20:01, 2026-01-02