- Chcemy zintegrować naszą miejscowość i dać mieszkańcom możliwość spotkania. Wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu to doskonała okazja do poznania się, wymiany doświadczeń i cieszenia się wspólnotą - podkreśla Beata Socha, przewodnicząca KGW w Zagródkach.
[FOTORELACJANOWA]13495[/FOTORELACJANOWA]
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla uczestników w różnym wieku. Na najmłodszych czekały dmuchane place zabaw, które zapewniły bezpieczną i pełną radości rozrywkę. Dla miłośników kreatywnej zabawy dużą popularnością cieszyły się bańki mydlane, które tworzyły magiczny, kolorowy klimat na placu.
Nie zabrakło również sportowych emocji - uczestnicy mogli spróbować swoich sił w przeciąganiu liny czy wyścigach z przeszkodami, które dostarczyły mnóstwo śmiechu i zdrowej rywalizacji. Dla tych, którzy chcieli się jeszcze bardziej rozruszać, przygotowano mini disco, które rozkręciło zabawę na dobre.
Na smakoszy czekał słodki kącik kulinarny oraz strefa gastronomiczna, gdzie można było skosztować lokalnych specjałów i pysznych przekąsek. To idealne miejsce, aby usiąść, porozmawiać i jeszcze bardziej zintegrować społeczność.
Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie odniosło duży sukces i spotkało się z pozytywnym odzewem mieszkańców. Piknik Rodzinny w Zagródkach pokazał, jak ważne jest wspólne spędzanie czasu i budowanie więzi w lokalnej społeczności. Mieszkańcy już z niecierpliwością czekają na kolejne takie wydarzenie.
[ZT]54408[/ZT]
Piknik rodzinny zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Zagródkach to przykład udanej inicjatywy, która integruje mieszkańców i promuje aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.
Wspólne zabawy, smaczne jedzenie i serdeczna atmosfera sprawiły, że to wydarzenie na długo zostanie w pamięci uczestników.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dziewięciu młodzików "Sparty" Biłgoraj szlifuje formę
Dominik Palka kogo zatrudniają te portale ? Wykształconych analfabetów ?
maniek
22:38, 2025-11-05
Do końca 2026 roku ma być gotowy miejski monitoring
Przecież jest RODO nie życzę sobie aby mnie ktoś oglądał .
Xxxx
20:14, 2025-11-05
Do końca 2026 roku ma być gotowy miejski monitoring
Po prostu chcecie szpiegować ludzi ,mniejsze podatki i opłaty a nie kasę wywalacie na g...nikomu to nie potrzebne ,robicie okupacyjne miasto
Glupota
20:03, 2025-11-05
Motoweekend zwieńczony pierwszym samochodowym Track Day
Ilość zablokowanych komentarzy pokazuje jak negatywny odbiór ma ta inwestycja i jej działalność!
block
13:54, 2025-11-05