Konferencja, która trwała przez 9 miesięcy, była doskonałą okazją do zaprezentowania norweskich wzorców oraz innowacyjnych rozwiązań w zakresie współpracy między pokoleniami. Uczestnicy mieli okazję poznać polskie praktyki, które stanowią inspirację dla wielu środowisk działających na rzecz integracji społecznej.
::photoreport{"type":"see-button","item":"12653"}
W ramach wydarzenia zaprezentowano efekty projektu, w tym e-podręcznik „Kreatywne rytuały na rzecz poprawy współpracy i integracji pokoleniowej”. Materiał ten ma na celu wspieranie organizacji oraz instytucji w podejmowaniu działań na rzecz współpracy międzypokoleniowej.
Jednym z najbardziej emocjonujących momentów konferencji był pokaz mody seniorów, w którym wzięli udział młodzi ludzie związani z Młodzieżową Radą Powiatu. To wyjątkowe wydarzenie pokazało, jak wiele można zyskać poprzez współpracę różnych pokoleń.
Na zakończenie konferencji uczestnicy mieli przyjemność wziąć udział w koncercie zespołu TRIO O.S.T, który dostarczył niezapomnianych wrażeń artystycznych i wzbogacił atmosferę całego wydarzenia.
W trakcie konferencji odbył się także panel dyskusyjny, poświęcony współpracy seniorów z młodzieżą oraz dzieleniu się doświadczeniami z wizyty studyjnej w Norwegii. Uczestnicy wymieniali się pomysłami oraz spostrzeżeniami, co sprzyjało dalszemu rozwojowi współpracy międzypokoleniowej.
::news{"type":"see-also","item":"50179"}
Projekt “Aktywni społecznie!” był finansowany ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej oraz Mechanizmów Finansowych Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014 - 2021. Dzięki tym środkom możliwe było zrealizowanie innowacyjnych działań, które z pewnością wpłyną na kształt przyszłych inicjatyw w zakresie integracji pokoleniowej.
Konferencja w Biłgoraju to ważny krok w kierunku budowania silnych więzi między pokoleniami oraz inspirowania innych do działania na rzecz wspólnoty. “Pokolenia w Dialogu” to nie tylko hasło, ale także filozofia, która może przynieść wiele korzyści społecznych.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Biłgoraj. Są pieniądze na nowe boisko
Nie no nie mamy na co wydawać kasy? Najpierw setki tysięcy dla łady a teraz kolejne boisko, dla panów bawiących się w piłkę , porażka
Znowu kopacze
23:14, 2026-06-02
Biłgoraj. Są pieniądze na nowe boisko
Miasto dostało ... a mieszkańcy Biłgoraja dołożą ponad 5 mln 500 tysięcy na co? w jakim celu władze zadłużają nas na długie lata? Przecież mamy w Biłgoraju już z 5 boisk piłkarskich (w tym sztuczne na budowlance) i kilka orlików ze sztuczną nawierzchnią. Miasto się wyludnia, dzieci (w tym kopiących piłkę) jest coraz mniej. Zresztą te co trenują w Ładzie to ponad połowa jest spoza Biłgoraja (a płacą za to mieszkańcy Biłgoraja kosztem innych ważnych potrzeb).
-
22:47, 2026-06-02
Biłgoraj. Są pieniądze na nowe boisko
Rząd pisu im dał😠😠😠😠😠
rząd
21:31, 2026-06-02
Biłgoraj. Są pieniądze na nowe boisko
Nie interesuj się, bo kociej mordy dostaniesz...🙁
Silk
21:20, 2026-06-02