- Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym pięknym spotkaniu, które stworzyło przestrzeń do dzielenia się talentami artystycznymi, a także do kulinarnych zmagań i wspomnień. Ważnym elementem były występy zespołów, które wniosły do wydarzenia jeszcze więcej radości i kolorów - podkreśla we wpisie w mediach społecznościowy Starostwo Powiatowe w Biłgoraju.
[FOTORELACJANOWA]11862[/FOTORELACJANOWA]
Jak czytamy, uczestników szczególnie poruszyło wspomnienie śp. ks. kanonika Bogusława Wojtasiuka, wielkiego przyjaciela i orędownika naszego DPS-u.
- Jego duszpasterska troska i wsparcie, które okazywał DPS-owi w teodorówce, to wspaniały przykład wdzięczności, pamięci i serdeczności, które wyznaczają nasze wartości - podkreślają autorzy internetowego wpisu.
[ZT]46282[/ZT]
W imieniu władz powiatu biłgorajskiego w wydarzeniu uczestniczył Bartłomiej Świtała, etatowy członek Zarządu Powiatu w Biłgoraju. - Razem tworzymy społeczność, w której pielęgnowanie tradycji i wzajemna pomoc mają ogromne znaczenie - mówił Bartłomiej Świtała.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu i zapraszamy do dalszej wspólnej pracy na rzecz naszej kultury!
Pieniądze są. Zmieni się Park Nowakowskiego
Coś za dużo tych "stref" i pewnie piaskownice dla dzieci? Uchowaj Boże , jeśli to ma być Park i rewitalizacja a nie plac zabaw!
Cossini
21:59, 2025-06-26
Frampol. Wygaszą mandat radnej
Czas na referendum we Frampolu.
rudy rydz
18:39, 2025-06-26
Frampol. Wygaszą mandat radnej
tak jak wszystkie PiSdzielce myślała że jest ponad prawem i tak jak kilogramy to i włos z głowy jej nie spadnie
JB PiS
16:40, 2025-06-26
Biłgoraj wprowadza ograniczenia czasowe na parkingach
Na nadstawnej także chcemy czasówek lub parkomatów
Ziom
15:10, 2025-06-26
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz