
Uczestnicy rajdu wyruszyli na trasę z pięciu miejscowości: Biłgoraja, Tarnogrodu, Aleksandrowa, Potoka Górnego i Łukowej. Metą rajdu był Majdan Stary, gdzie w kościele parafialnym pw. św. App. Piotra i Pawła odprawiona została Msza święta w intencji krwiodawców.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"11370"}
Po Mszy świętej uczestnicy rajdu wzięli udział w pikniku integracyjnym na placu parafialnym w Majdanie Starym. Podczas pikniku można było m.in. skosztować pysznego jedzenia, wziąć udział w konkursach i zabawach oraz porozmawiać z innymi krwiodawcami.
Ważnym elementem rajdu była również jubileuszowa 30. akcja poboru krwi, która odbyła się w Majdanie Starym. Akcję zorganizowały wspólnie Klub Honorowych Dawców Krwi przy Parafii św. App. Piotra i Pawła w Majdanie Starym, Polski Czerwony Krzyż oddział w Biłgoraju oraz OSP Majdan Stary.
Gwieździsty Rajd Honorowych Dawców Krwi Ziemi Biłgorajskiej to impreza, która ma na celu zwrócenie uwagi na dobro, jakie niosą ze sobą honorowi dawcy krwi. To również okazja do integracji środowiska krwiodawców oraz zachęcania nowych osób do dzielenia się krwią z potrzebującymi.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Gwieździstego Rajdu Honorowych Dawców Krwi Ziemi Biłgorajskiej!
::news{"type":"see-also","item":"43329"}
::news{"type":"see-also","item":"42557"}
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Komediowy wieczór w TOK tarnogród
Z Liceum Ekonomicznego w Tarnogrodzie dyrektor zrobił komedią i zlikwidowali teraz pora na Rok Tok.
Tok
00:42, 2026-04-06
Działacze Ruchu Narodowego na biłgorajskim targu
Widać że panowie nietutejsi 1.Ziemniaki mieszane lepsze z gorszymi sprzedawane w cenie tych lepszych. 2.Pomidory w kartonach z napisami że od polskich rolników natomiast w środku Włochy Hiszpania czy co tam tylko. 3.Jajka kupione w markecie sprzedawane jako własne. O różnicy w cenie paliwa między Biłgorajem a sąsiednimi miejscowościami czy miastami to chyba wspominać nie trzeba. Tak samo jak o biłgorajskiej drożyźnie.
1
18:02, 2026-04-05
Zielona rewolucja w Biłgoraju: Ponad 10 mln zł na parki
Żadne bo 90% kasy z KPO poszło na obsługę zadłużenia a resztę na jachty , swingersów czy farfocle. Uśmiechnięta Polska swój po swoje dla swoich 😁
Luki
10:00, 2026-04-05
Policja startuje z wielką akcją. Co sprawdzą?
Tylko w ukropolin stoją na drogach komornicy
ok
08:37, 2026-04-05