Złoty Znak Związku OSP RP to jedno z najwyższych odznaczeń przyznawanych przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Jest ono przyznawane osobom, które szczególnie zasłużyły się dla rozwoju i działalności ruchu strażackiego.
[FOTORELACJA]11350[/FOTORELACJA]
- To dla mnie ogromne wyróżnienie i zaszczyt być docenionym w taki sposób - powiedział poseł Różyński po odebraniu odznaczenia. - Od wielu lat jestem związany ze strażą pożarną i zawsze starałem się wspierać jej działania. Cieszę się, że moja praca została doceniona przez Związek OSP RP - dodał.
Poseł Różyński od wielu lat działa na rzecz straży pożarnej.Był prezesem Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w gminie Biłgoraju.
Złoty Znak Związku OSP RP to nie jedyne odznaczenie, jakie otrzymał poseł Różyński za zasługi dla straży pożarnej. W 2019 roku został odznaczony Medalem Honorowym im. Bolesława Chwedka. Odznaczony także Brązowym i Srebrnym Krzyżem Zasługi.
Gratulacje08:13, 13.06.2024
Prawdziwie zasłużony.
max10:02, 13.06.2024
Społeczeństwo interesuje jakie to były szczególne zasługi. Tak w punktach prosimy wymienić. Bo co zrobił Romanowski dla OSP w powiecie to wiemy.
kraty19:26, 13.06.2024
Romanowski kupił sobie głosy bezprawnie.
wiemy wiemy19:29, 13.06.2024
Nadużycia władzy - art 231 Kodeksu Karnego
do powyżej09:03, 14.06.2024
To jest wszem i wobec wiadome. Ale OSP go chwalą. Dostali sprzęt i dodatki strażackie do emerytur.
Wojtek strażak10:35, 13.06.2024
zasługi : 1. codziennie kilka razy trzema za sikawkę
PRL15:23, 14.06.2024
Niby komuna upadła ale zwyczaje pozostały , medale odznaczenia dla tych co nic nie robili , to ile pożarów ugasił i ile razy życie narażał dla kogoś ?Co zrobil żeby nie było prądu droższego , ludzie więcej zarabiali a nie tyrali na opłaty 2 naród i wszelkich pasożytów
Filmikiem w posłankę. Michał Mulawa zamieścił w sieci z
Oj Mulawa, Mulawa. Wycyckali cię w tym samorządzie województwa. I dobrze. A teraz ,,gryziesz,, posłankę. Marzy ci się posada ???👎👎👎
to koniec
13:34, 2025-09-04
Biłgoraj odnowi swoje zielone serce – rusza rewitalizac
To może UM i Państwowa Inspekcja Pracy sprawdzi teraz firmę co wygrała przetarg czy ludzi nie zatrudnia na czarno i czy pracuje się tam 8 gdz tak jak jest w kodeksie pracy . Polska to nie Wenezuela czy Wietnam żeby pracowników po 10 gdz wykorzystywać
Kodeks
22:09, 2025-09-03
Dowództwo Operacyjne RSZ: zakończyło się operowanie...
Powinni płacić odszkodowania za te hałasy w nocy, Niech miliarderzy banderowscy kupią dla swojego narodu myśliwce , F 16 i może UFO a od Polski się odpier.... Ludzie już mają dosyć tego cyrku
Paszli
22:02, 2025-09-03
Mistrzostwa Polski Strażaków w Triathlonie 2025
Znam w Biłgoraju i okolicach gości co takie zawody robią sami . Jeżeli to jest szczyt strażaków to Boże miej nas w opiece
Amatorzy
21:57, 2025-09-03