Zamknij

Księżpol. Karnawał w pełni i Bal Seniora (FOTO, VIDEO)

Portal informacyjny bilgoraj.com.plPortal informacyjny bilgoraj.com.pl 11:21, 19.01.2024 Aktualizacja: 11:32, 19.01.2024
Skomentuj Księżpol. Karnawał w pełni i Bal Seniora Księżpol. Karnawał w pełni i Bal Seniora
  • We środę 17 stycznia 2024 roku, w Księżpolu seniorzy bawili się na karnawałowym balu.

  • Wydarzenie uświetnił swoim występem zespół Borowiacy z Dzwoli, a Feliks Kuna z gminy Frampol wyrecytował kilka wierszy i fraszek. Wybrano także Królową Balu.

Wydarzenie ma już swą tradycję w gminie Księżpol. W tym roku odbyć się miało w miejscowości Zanie, jednak z powodów technicznych przeniesione zostało do Księżpola i odbyło się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury.

[FOTORELACJA]10501[/FOTORELACJA]

- Czas poświąteczny i karnawał mobilizuje nas by przygotować wydarzenia kulturalne skierowane do różnych grób wiekowych. Chcemy różnym grupom mieszkańców gminy zapewnić rozrywkę, edukację i ciekawego spędzenia wolnego czasu. Pamiętamy także o seniorach, stąd organizacja takiego noworocznego/karnawałowego balu, podczas którego można było miło spędzić czas - zaznacza Natalia Kyc, dyrektor GOK w Księżpolu.

Organizatorzy przygotowali program kulturalny, łożony z występu Kapeli Borowiacy z Dzwoli, występ poetycki Feliksa Kuny oraz wspólne śpiewanie piosenek biesiadnych. Była także zabawa z muzyką, poczęstunek i okazja do rozmów.

Kulminacyjnym momentem spotkania były wybory Królowej Balu. Została nią Grażyna Wróblewska z Klubu Seniora "Jabłoń" z Księżpola. Wybrano ją spośród ośmiu kandydatek głosami publiczności.

- Spontanicznie podjęłam decyzje o udziale w konkursie, dobrze się bawiłam, tym bardziej miłe zaskoczenie, że obecni na wydarzeniu na mnie zagłosowali. To bardzo miłe, podbudowujące. Oczywiście każdy wiek ma swoje prawa, ale jestem przekonana, że w kadym wieku dobrze, kulturalnie i radośnie można i tzreba się bawić. Szczególnie, gdy  jest karnawał - zaznacza Grażyna Wróblewska.

[ZT]38446[/ZT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Proszę paniProszę pani

0 0

Obserwuję od lat Pani karierę w Polsce i mam mieszane odczucia co do bezstronności i obiektywizmu w Pani działalności, w szczególności dziennikarskiej!?

14:07, 19.01.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%