Zamknij

Warsztaty. Uczestnicy robili zapachowe świece (FOTO)

Portal informacyjny bilgoraj.com.plPortal informacyjny bilgoraj.com.pl 07:51, 19.12.2023 Aktualizacja: 07:57, 19.12.2023
Skomentuj Warsztaty. Uczestnicy robili zapachowe świece Warsztaty. Uczestnicy robili zapachowe świece
  • W sobotnie przedpołudnie, 16 grudnia 2023 roku, w ramach projektu „Wolontariat moją marką” odbyły się inspirujące warsztaty z robienia świątecznych świec zapachowych.

  • W dawnych czasach świece rozświetlały długie, zimowe noce, były nieodłącznym elementem wykorzystywanym przy obrzędach religijnych i często jedynym źródłem światła, które pozwalało dawnym uczonym studiować księgi i rozwijać naszą cywilizację.

Dziś, świece to doskonały klimat w domu, piękny zapach i przytulna atmosfera. Kojarzą się z przyjemnym spędzaniem czasu w gronie najbliższych. Zapach pomarańczy, cynamonu czy świerka, który unosi się w powietrzu tworzy niezapomnianą aurę Bożonarodzeniową.

[FOTORELACJA]10285[/FOTORELACJA]

Takie właśnie świece mogli zrobić wszyscy, którzy uczestniczyli w sobotnich warsztatach.

W spotkaniu wzięło udział około 20 osób w różnym wieku. Jak twierdzą sami uczestnicy, zajęcia te były bardzo ciekawe i kreatywne. Stworzone przez nich świece będą doskonałym prezentem pod choinkę dla bliskich.

Projekt został sfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018 - 2030.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%